23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ ۱۱:۲۴:۰۰
کد مطلب:  1789789
مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان:
شورای آموزش و پرورش استان تعالی دستگاه تعلیم و تربیت را با رویکرد برنامه محوری قصد نموده است

مدیرکل آموزش و پرورش استان همدان گفت: شورای آموزش و پرورش استان تعالی دستگاه تعلیم و تربیت را با رویکرد برنامه محوری برگرفته از سند تحول بنیادین قصد نموده است.

   به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، محمد پورداود در شورای آموزش و پرورش استان که به‌ ریاست استاندار همدان برگزار شد،  با بیان این که جلسات شورا در شرایط کرونایی به صورت مرتب و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار شده است، اظهار کرد: در سایه تعاطی افکار و معاضدت فکری اعضا، این شورا در سال ۱۳۹۸ رتبه برتر کشور را کسب کرد و در بیست و هشتمین  اجلاس سراسری نماز آموزش و پرورش استان به عنوان دستگاه برتر معرفی شد.

پورداود افزود: ارتقای شاخص های پرورشی و آموزشی، ساخت و ساز مدارس، توسعه درمانگاه ها و اردوگاه ها، ساخت استخرها و از همه مهم تر کاهش فاصله صف و ستاد در استان و افزایش سرمایه اجتماعی بزرگ ترین ارمغان شورای آموزش و پرورش بوده است.

وی گفت: این شورا با استفاده از ظرفیت ها و فرصت های دستگاه های اجرایی استان تعالی آموزش و پرورش را با رویکرد برنامه محوری برگرفته از سند تحول بنیادین به عنوان نقشه راه آموزش و پرورش قصد نموده است.

به اشتراک بگذارید :