23 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ ۱۱:۴۵:۰۰
کد مطلب:  1789795
استاندار همدان:
آموزش های حضوری مدارس در استان به خوبی شکل گرفته است

استاندار همدان گفت: آموزش های حضوری در مدارس استان با رعایت کامل پروتکل های بهداشتی به خوبی شکل گرفته است.

   به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان، علیرضا قاسمی فرزاد در جلسه شورای آموزش و پرورش استان با اشاره به بازگشایی حضوری مدارس، اظهار کرد: شرایط کرونایی جنبه های مختلف تربیتی و فرهنگی را تحت الشعاع قرار داد و آموزش ها عمدتا به صورت مجازی دنبال شد.

   قاسمی فرزاد با بیان این که آموزش های مجازی اهمیت دارد اما نمی تواند جای معلم و کلاس حضوری را بگیرد، افزود: با توسعه روند واکسیناسیون در جامعه و مهیا شدن شرایط آموزش های حضوری در مدارس، این مهم در سطح استان به خوبی شکل گرفته است.

   وی با تأکید بر این که سلامت معلمان، دانش آموزان و اولیا  اولویت اساسی است، خاطرنشان کرد: خوشبختانه بیش از 95 درصد فرهنگیان استان هردو دز واکسن کرونا  و حدود 96 درصد دانش آموزان  12 تا 18 سال نیز دز اول واکسن را دریافت کرده اند. 

   استاندار همدان با اشاره به تجهیز بیش از 7 هزار کلاس در استان به فن تهویه، گفت: استان همدان در این زمینه پیشتاز بوده است.

   قاسمی فرزاد تشکیل سازمان تعلیم و تربیت کودک را اقدامی ارزشمند خواند و افزود: این مهم در سطح استان به خوبی شکل گرفته و با محوریت تولید محتوای غنی دنبال می شود.

به اشتراک بگذارید :