21 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۰ ۱۸:۰۹:۱۴
کد مطلب:  1790071
با حضور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در ناحیه ۲ ساری؛
جلسه طرح جامع نظارت بر اجرای آیین نامه‌های امتحانی برگزار شد

جلسه طرح جامع نظارت بر اجرای آیین نامه‌ها و مقررات، دستورالعمل ها و نظارت بر انجام ارزشیابی های مستمر با حضور مدیرکل آموزش و پرورش مازندران در آموزش و پرورش ناحیه دو ساری برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ جلسه طرح جامع نظارت بر اجرای آیین نامه ها، مقررات، دستورالعمل ها و نظارت بر انجام‌ ارزشیابی های مستمر ویژه مدارس با حضور سعدی پور مدیرکل آموزش و پرورش استان، سهرابی معاون پژوهش، برنامه ریزی و توسعه منابع اداره کل، موسوی رئیس اداره سنجش اداره‌کل و خورشیدی مدیر آموزش و پرورش ناحیه دو ساری و کارشناس مسئولان سنجش شهرستان‌ها و مناطق استان برگزار شد.

علیرضا سعدی پور ضمن تشکر و قدردانی از اهتمام و مساعی همکاران سنجش گفت: ما در حوزه نظارت، ارزیابی و پایش بجای دیده‌بان باید ایده‌بان باشیم و با راهکارهای علمی و مفید به توانمندی مدیران و افراد کمک کنیم .

مدیرکل آموزش و پرورش مازندران اظهار کرد : روح، روان و آبروی افراد را مد نظر قرار داده و سعی کنید نظارتها همراه با حب و بغض نباشد بلکه نظارتتان حرفه‌ای و تخصصی باشد.

وی خاطر نشان کرد: هدف از نظارت اصلاح و بهبود امور است و اگر نظارت با شوق‌آفرینی و لذت‌بخشی باشد ما در مدرسه به هم افزایی دست می‌یابیم.

این مقام مسئول گفت: سنجش کارش فقط امتحان گرفتن و برگزاری آزمون نیست بلکه باید در حوزه سنجش، تجزیه و تحلیل نتایج امتحانات انجام پذیرد و در این صورت است که حوزه معاونت های آموزشی می توانند از برآیند نتایج تجزیه تحلیل شما بیشترین بهره را ببرند.

به اشتراک بگذارید :