14 جمادی‌الثانی 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۱۱ ۱۳:۳۶:۴۱
کد مطلب:  1791225
12 آذر ماه روزجهانی مردان و زنان با اراده های پولادین

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با صدور پیامی به مناسبت روز جهانی معلولین گفت:12آذر،روزجهانی مردان وزنان با اراده های پولادینی است،که با تلاش ودرخلاف جهت آب شنا کردن برای آحادجامعه،فعل مامی توانیم را به نیکی صرف کرده اند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، در متن پیام محمدعلی واقعی که عصر امروز پنج شنبه صادر شد، آمده است:

با سمه تعالی

جوهرانسان،روح انسان است،نفس ناطقه انسان است. وقتى نفس ناطقه انسان قوى شد، باکى از این نیست که جسمش علیل باشد.امام خمینی«ره»(57/12/7)

12آذرماه روزجهانی مردان و زنان با اراده های پولادینی است، که با تلاش وافر و در خلاف جهت آب شنا کردن برای آحاد جامعه فعل ما می توانیم را  به نیکی  صرف کرده اند. سترگ مردان و شیرزنانی که با افتخار آفرینی های فراوان در عرصه های مختلف اعتقادی علمی، فرهنگی، سیاسی و ورزشی و کسب مدال های معتبر استانی، ملی و بین المللی مهارت ها، توانمندی ها و استعدادهای درخشان خدادای خویشتن خویش را به رخ کشیده و ثابت کردند که هرگز معلولیت محدودیت نیست و می توان با ایمان و اراده تمام مرزهای افتخار را درنوردید گر چه به خواست خداوند با برخی محدودیت های جسمی و ظاهری که در واقع  نعمت های فراوانی در پس این محدوددیت ها نهفته است؛ مواجه بود.

بی تردید همگان امروز به توانمندی این گروه از جامعه ایمان آورده ایم و بارها شاهد ثبت موفقیت هایشان بوده ایم و حالا به خوبی می دانیم که دنیای آنها زیبایی هایی دارد که شاید افراد دیگر فرصت تجربه اش را نداشته و هرگز نخواهند داشت.

این جانب 12 آذر، روز جهانی معلولان، که مزین به شعار پیش به سوی دنیایی فراگیر، دسترس پذیر و پایدار بعد از بیماری کرونا با راهبری و مشارکت افراد دارای معلولیت شده،را به دانش آموزان خوب، مستعد و توانمند با نیازهای ویژه استان و معلمان مجاهد، صبور، متعهد و با ایمان ایشان که خالصانه مشغول تعلیم تربیت این کودکان، نوجوانان و جوانان معصوم بهارستان علم وادب هستند، صمیانه تبریک عرض نموده و از درگاه حضرت باریتعالی، همان پرودگار مهربانی که  ستون عروج به عرش کبریایی و یگانه ملاک برتری آدم ها در محضرش تقوا است؛ عاجزانه استدعا می کنم به حرمت مهربانی قلب، سخاوت دستان و قدوم پر خیر پروانه های بهشتی با نیاز ویژه، ما را در خدمت بی منت به این فرشتگان زمینی ثابت قدم بدارد و نام مان را در صف معلمین واقعی بنگارد. انشاء ا...

به اشتراک بگذارید :