22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۵ ۱۲:۲۸:۴۸
کد مطلب:  1812383
قهرمان من؛رویدادی مهم در معرفی مکتب حاج قاسم

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: فراخوان ملی تولید محتوای «قهرمان من» رویدادی مهم در معرفی مکتب سپهبد شهید،حاج قاسم سلیمانی به دانش آموزان خراسان جنوبی است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمد علی واقعی صبح امروز پنج شنبه بیست و پنجم آذر ماه،در جمع فرهنگیان مرزنشین درمیان  اظهار کرد: طرح قهرمان من با هدف معرفی مکتب شهید حاج قاسم سلیمانی به کودکان و نوجوانان در بستر فضای مجازی برگزار می‌شود.

وی به نقل از مسعود نظری‌منش دبیر رویداد قهرمان من، تصریح کرد: این رویداد در موضوعات «حاج قاسم؛ احترام به پدر و مادر، سردار دل‌ها؛ عشق به وطن، حاج قاسم و دفاع از حرم، یاران کوچک حاج قاسم، حاج قاسم و مردمی‌ بودن، سردار دلها و فرزندان شهدا و تبیین وصیت‌نامه شهید سلیمانی» برگزار می‌شود.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی ادامه داد: علاقمندان می‌توانند آثار خود را در قالب‌های «شبکه اجتماعی، شامل استوری، کانال و صفحه، کلیپ و نماهنگ، نقاشی، پوستر و اینفوگرافی، پادکست و قصه‌گویی دیجیتال، بازی‌‌ و نرم‌افزارهای تلفن همراه و انیمیشین، کمیک موشن و موشن‌گرافی» تولید نموده و در این رویداد شرکت کنند.

نماینده وزیر آموزش و پرورش خراسان جنوبی اضافه کرد: این رویداد به همت مجامع تخصصی فعالان دیجیتال کودک و نوجوان و ناشران دیجیتال اسلامی و حمایت مرکز توسعه فرهنگ و هنر در فضای مجازی و با مشارکت معاونت فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، بنیاد شهید و امور ایثارگران، معاونت فضای مجازی صدا و سیما، سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، همراه اول، سازمان سراج، انارستان، موسسه فهم و خانه کتاب و ادبیات ایران برگزار می‌شود.

دبیر شورای آموزش و پرورش خراسان جنوبی با بیان این مطلب که دانش آموزان علاقمندان به شرکت در رویداد قهرمان من،  می‌توانند آثار خود را تا ۱۰ دی‌ماه به نشانی www.platzaar.ir ارسال نمایند؛ عنوان کرد: تاریخ اسلام،مبین این واقعیت است که برخی انسان ها با نقش آفرینی ویژه، تاریخ ساز، و باعث شکل گیری تمدن نوین اسلامی  شده اند؛که شهید حاج قاسم سلیمانی ازجمله این انسان های نابغه و استراتژیست است که مکتب جدیدی را با الهام از امامین انقلاب اسلامی در عرصه بین المللی پی ریزی کرده است.

به گفته واقعی، مکتب شهید سلیمانی نمونه عملی و تبلور واقعی سازمان آخرت گرا در مدیریت اسلامی است که از جنبه های مختلف قابل مطالعه است.

به اشتراک بگذارید :