21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۳ ۰۹:۰۵:۲۹
کد مطلب:  1813519
رئیس اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی آموزش و پرورش استان سمنان:
امتحانات تمام دوره های تحصیلی حضوری است/ دانش آموزان کرونایی هم حضوری امتحان می دهند

یحیی هادی پور گفت: ارزشیابی پیشرفت تحصیلی دانش آموزان درتمام مقاطع تحصیلی مطابق آئین نامه‌های مربوطه دوره‌های تحصیلی و با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی به صورت حضوری انجام می گیرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان؛ یحیی هادی پور،  رئیس اداره سنجش و پایش کیفیت آموزشی آموزش و پرورش استان سمنان در گفت و گو با خبرگزاری مرآت سمناندر رابطه با نحوه برگزاری امتحانات نیم سال اول تحصیلی گفت: با توجه به بهبود شرایط  کرونایی کشور،  امکان حضور فیزیکی دانش آموزان فراهم شده و ارزشیابی پیشرفت تحصیلی دانش آموزان درتمام دوره های تحصیلی مطابق آئین نامه‌های مربوطه دوره‌های تحصیلی و با رعایت کامل شیوه نامه‌های بهداشتی انجام می گیرد.

هادی پور با بیان اینکه امتحانات نهایی همزمان با سراسر کشور در بازه زمانی 2 تا 27 دی ماه برگزار می شود، افزود: این امتحانات مشمول دانش آموزانی است که در خرداد و شهریور ماه سال تحصیلی گذشته نمره قبولی را کسب نکرده و یا داوطلب آزاد هستند.

به گفته رئیس اداره سنجش آموزش و پرورش استان سمنان امتحانات بزرگسالان متوسطه اول و فنی و حرفه ای نظام قدیم به صورت هماهنگ استانی برگزار خواهد شد.

وی در نهایت تصریح کرد: دانش آموزانی که کرونا دارند نیز در اتاق جداگانه ای و با رعایت تمام پروتکل های بهداشتی و شرایط ویژه مورد ارزیابی قرار می گیرند.

به اشتراک بگذارید :