21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ ۱۲:۴۸:۱۳
کد مطلب:  1814241
مدرسه 6 کلاسه آرادان به بهره برداری رسید
استان سمنان، شهرستان آرادان + یک مدرسه

دبیرستان 6 کلاسه مشارکتی در شهرستان آرادان افتتاح شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان؛ یک باب دبیرستان شش کلاسه مشارکتی زنده یاد حاج یزدان صائمی با حضور فاطمه مهاجرانی، معاون سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور، سیدمحمدرضا هاشمی، استاندار سمنان، اردشیر مطهری، نماینده مردم گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی و دستورانی و هژبری، مدیران کل آموزش و پرورش و نوسازی مدارس استان سمنان به بهره برداری رسمی رسید.

این مدرسه 7 میلیارد و 700 میلیون تومانی در زمینی به مساحت 2112 مترمربع با 1240 مترمربع زیربنا، شامل شش کلاس درس، سرویس بهداشتی، تأسیسات، سالن اجتماعات، اتاق سمعی و بصری، کارگاه و آزمایشگاه با مشارکت 200 میلیون تومانی خانواده مرحوم صائمی در آرادان احداث شده است.

استاندار سمنان در آیین افتتاح این فضای آموزشی و پرورشی گفت: همگان توجه داشته باشند امروز در جنگ اقتصادی هستیم و موفقیت در این جنگ، در گرو اعتماد به مردم است و بازگشت اعتماد مردم با عملگرایی محقق می‌شود.

هاشمی ادامه داد: توان خود را برای بهبود معیشت و اقتصاد مردم از طریق اقدامات مطلوب و مناسب در تمامی حوزه‌ها به کار گرفته ایم و برای گره گشایی از مشکلات و توسعه استان، دست همگان را می‌فشاریم.

استاندار سمنان با اشاره به نقش بخش خصوصی و خیران تاکید کرد: در تمامی حوزه‌ها از جمله اشتغال و اقتصاد به خصوص مدرسه سازی، بخش خصوصی نقش تاثیرگذاری دارد، قدردان زحمات خیّر بزرگوار که در راستای احداث این دبیرستان برای آینده سازان کشور اقدام کردند، هستیم.

اردشیر مطهری، نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی نیز اظهار کرد: امروز برای مردم ما در شهرستان آرادان، افتتاح این آموزشگاه اقدامی ارزشمند بود، نیاز است تا تحول و تغییری در جایگاه و رشد شهرستان آرادان صورت بگیرد.

 

به اشتراک بگذارید :