22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۷ ۱۹:۲۳:۵۶
کد مطلب:  1814697
واژگونی خودرو،گل دیگری ازبوستان تعلیم و تربیت پرپرکرد

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، در پیامی درگذشت سعید براتی دانش آموز پایه دوازدهم هنرستان شهید هاشمی نژاد بیرجندرا در سانحه دلخراش رانندگی را تسلیت گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی  آموزش و پرورش خراسان جنوبی، در پیام تسلیت محمدعلی واقعی، آمده است:

 إِنَّا لِلّهِ وَإِنَّـا إِلَیْهِ رَاجِعونَ

خانواده محترم براتی

باغ زندگی از لحن شیرین هزاردستان خانواده شما در غم پژمردن گل بهاری زندگی،جوان رعنا و فرزند دلبندتان مرحوم«سعید براتی » تهی شد و دیگر نغمه های جان فزا وصوت خوش الحان او در فضای خانه نمی پیچد.

بی تردید، اندوه جانکاه از دست دادن فرزند را اگر تسلایی باشد، بی‌شک تنها از خالقی برمی‌آید که جان‌های پاک را به سوی خود فرامی‌خواند. یقین دارم که الطاف پروردگار تسلی‌بخش شما خواهد بود که اهل صبر و توکل هستید.

گرچه پرواز روح بلند نغمه‌پرداز گلشن آرزوهایتان در سانحه دلخراش واژگونی خودرو،جامعه فرهنگیان استان را نیز  به سوگ نشانده  و عزادار ساخته است، اما چون او را ساکن شهر عشق و از طایقه عاشقان می‌دانیم، یاد سلوک انسانی‌اش را تسلی‌بخش جان می‌کنیم؛ که مسیر خلد برین برای همه رهروان طریق دوست، روشن و نورانی است، از این رو  از درگاه خداوند متعال برای فرزند دلبندتان غفران واسعه الهی و برای شما خانواده محترم و  کلیه بازماندگان صبری جمیل و اجری جزیل مسألت می نمایم .

 

محمدعلی واقعی

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی

به اشتراک بگذارید :