22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ ۱۱:۲۵:۰۰
کد مطلب:  1817293
پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش برگزار می کند 
دومین نشست از مجموعه نشست‌های علمی-پژوهشی به مناسبت هفته پژوهش 1400 با عنوان "مهاجرت پداگوژیک به فضای مجازی در دوران کرونا "

دومین نشست از مجموعه نشست‌های علمی-پژوهشی و ارائه یافته‌های پژوهشی به مناسبت هفته پژوهش 1400 با عنوان "مهاجرت پداگوژیک به فضای مجازی در دوران کرونا " توسط پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش برگزار می شود.

پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش برگزار می کند :

 دومین نشست از مجموعه نشست‌های علمی-پژوهشی به مناسبت هفته پژوهش 1400 با عنوان "مهاجرت پداگوژیک به فضای مجازی در دوران کرونا "

دومین نشست از مجموعه نشست‌های علمی-پژوهشی و ارائه یافته‌های پژوهشی به مناسبت هفته پژوهش 1400 با عنوان "مهاجرت پداگوژیک به فضای مجازی در دوران کرونا " توسط پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش به صورت مجازی برگزار می شود.

در این نشست دکتر سهیلا غلام‌آزاد و دکتر فرشته زینی وند نژاد به ارائه یافته های علمی پژوهشی خواهند پرداخت و دکتر احد نویدی و دکتر محمدحسنی اعضای میزگرد هستند.

مخاطبان این نشست، اعضای هیئت علمی و کارشناسان پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش، سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، رؤسای گروه تحقیق و پژوهش ادارات کل آموزش و پرورش استان‌ها، گروه‌های آموزشی، پژوهشگران، مدیران و معلمان ارجمند مدارس می‌باشند.

زمان نشست : امروز دوشنبه 29 آذرماه 1400 از ساعت 14 تا 16

پیوند ورود به نشست مجازی :  https://meet.oerp.ir/b/6qd-d6g-tl6-sac  

 

به اشتراک بگذارید :