22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ ۱۴:۲۶:۰۴
کد مطلب:  1818011
برخورداری30هزار نفر ساعته دانش آموزان محروم از خدمات جهاد آموزشی

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی از برخورداری30هزار نفر ساعته دانش آموزان مناطق محروم از خدمات آموزشی و تربیتی در قالب جهاد آموزشی خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمد علی واقعی عصر امروز از تشکیل هیأت اندیشه ورز بسیج فرهنگیان استان خبر داد و اظهار کرد: دانش آموزان و معلمان استان تا کنون بیش از 5 میلیارد تومان به دانش آموزان محروم در قالب کمک های مومنانه و پویش های مختلف کمک کرده اند.

وی، با بیان این که با تشکیل هیأت اندیشه ورز بسیج فرهنگیان استان،5 فعالیت  تحت عنوان تیم های پیشرفت مدرسه، گروه جهاد ی و تخصصی قرآنی، کانون بسیج پیشکسوتان و فعال کردن حوزه خواهران فرهنگی در دستور کار قرار گرفته است، عنوان کرد: هیأت اندیشه ورز می تواند زمینه استفاده از ظرفیت صاحبان علم و اندیشه در فرایند یاد دهی و یاد گیری را بی شاز هر زمان دیگری فراهم کند.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، تحول در اندیشه معلمان را نخستین گام در تحول جامعه دانست و بیان کرد: وظیفه هیئت اندیشه ورز بسیج، طراحی و ماموریت‌های مختلفی اعم از جنگ سخت و جنگ نرم و سازندگی و خدمات‌رسانی است.

به گفته واقعی، بسیج مظهر انقلاب و متکی بر بصیرت الهی است و معلمان نیز افسران سپاه تعلیم و تربیت هستند که باید جهان بینی دینی، دشمن شناسی، بصیرت افزایی و خودشناسی را در دانش آموزان خود تقویت کنند.

به اشتراک بگذارید :