22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۰۹/۲۹ ۱۶:۴۵:۰۰
کد مطلب:  1818123
رئیس پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش در دیدار با نماینده ولی‌فقیه و امام جمعه استان زنجان عنوان کرد
توسعه شبکه های پژوهشی در مدارس یکی از اهداف ماست

ما در چار چوب سند تحول  و بر اساس معیار های منطقی در حال فعالیت هستیم و فعالیت های پژوشگاه در عرصه های مختلف در بخش دانش آموزی و معلمان گسترش یافته است .

رئیس پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش  به همراه مدیر کل آموزش و پرورش و جمعی از اعضای همایش ملی عدالت وتحول در آموزش و پرورش با نماینده ولی‌فقیه در استان امام جمعه زنجان دیدار و گفتگو کردند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان زنجان، آیت الله خاتمی نماینده ولی‌فقیه در استان امام جمعه زنجان گفت :  آموزش و پرورش استان  نسبت به 10 سال گذشته  یک حرکت رو به جلو داشته  و امسال  نیز شاهد موفقیت های خوبی بودیم  که این ها در سایه همدلی و همراهی مجموعه همکاران این دستگاه بدست آمده است .
آیت الله خاتمی  اظهار کرد : برکات آموزش و پرورش مربوط به کل جامعه است و آموزش و  پرورش تنها جایی است که هر چه هزینه شود سرمایه گذاری است ، چرا که نسل آینده جامعه را تربیت می کند .
امام جمعه زنجان ادامه داد : باید آموزش مهارت های زندگی در آموزش وپرورش مورد توجه قرار گیرد و بالندگی جامعه از مدرسه و آموزش و پرورش شروع می شود .

آیت الله خاتمی افزود :  طبق فرموده مقام معظم رهبری ، شهدا را به عنوان یک مکتب نگاه کنیم ، ما نیز وظیفه داریم شهدا والا مقام را به عنوان الگوی های  ارزشمند به دانش آموزان معرفی نماییم .

فرهاد کریمی رئیس پژوهشگاه مطالعات آموزش و پرورش، گفت : ما در چار چوب سند تحول  و بر اساس معیار های منطقی در حال فعالیت هستیم و فعالیت های پژوشگاه در عرصه های مختلف در بخش دانش آموزی و معلمان گسترش یافته است .

کریمی ادامه داد:  توسعه شبکه های پژوهشی در مدارس یکی از اهداف کار ما است ، بیش از ۳۰۰ پژوهش در حوزه آموزش و پرورش در طول سال گذشته انجام شده است  که این آمار فارغ از پژوهش های استانی است .

کریمی همچنین تصریح کرد :  سال گذشته سامانه شهید فخری زاده را راه اندازی کردیم  و سامانه اقدام پژوهشی به نام شهید سلیمانی  نیز در آینده نزدیک راه اندازی خواهد شد .
وی افزود : امسال استقبال معلمان از اقدام پژوهی ، بیش از ۶۰ درصد بوده است که نشان از افزایش علاقمندی معلمان به حوزه تحقیق و پژوهش است .
این مقام مسئول ضمن تقدیر از فعالیت های آموزش و پرورش گفت :  از حمایت آیت الله خاتمی امام جمعه زنجان در کنار سایر مسئولین  نیز تشکر و سپاسگزاری می کنیم  ، آموزش و پرورش یک وظیفه ملی است که خوشبختانه شاهد تحقق این امر در استان زنجان هستیم .

به اشتراک بگذارید :