22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۰۱ ۱۵:۲۱:۲۹
کد مطلب:  1821663
عروج پیشکسوت فرزانه و بزرگ مردمیدان خدمت

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی درگذشت پیشکسوت فرزانه، سفیر محبت و دوستی و بزرگمرد میدان خدمت و ایثار مرحوم کاظم غنی را تسلیت و تعزیت گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی در متن پیام محمد علی واقعی آمده است:

 

بسم ا... الرحن الرحیم

 

وَ لَنَبْلُوَنَّکُمْ بِشَیْ ءٍ مِنَ الْخَوْفِ وَ الْجُوعِ وَ نَقْصٍ مِنَ الْأَمْوالِ وَ الْأَنْفُسِ وَ الثَّمَراتِ وَ بَشِّرِ الصَّابِرینَ.* *الَّذینَ إِذا أَصابَتْهُمْ مُصیبَهٌ قالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَ إِنَّا إِلَیْهِ راجِعُونَ*

 

عروج ، پیشکسوت فرزانه، سفیر محبت و دوستی، و بزرگمرد میدان خدمت و ایثار، مرحوم کاظم غنی که در طول سالیان در آسمان علم و ادب خطه قهستان زمین درخشید و حرفه معلمی را حتی پس از نائل آمدن به افتخار پیشکسوتی کنار نگذاشته،آموزش و پرورش استان را با وجود خود معطر وکرده و خادمین نظام تعلیم و تربیت این سامان  از او درس ها می آموختند.

 

فقدان عزیزی که سرفصل درسهایش متعدد، زیبا، شیرین و سازنده بود؛ دیگر بار رخت عزا بر تن جامعه فرهنگی استان پوشاند. واینک او بر سفره ائمه هدی(ع) میهمان است و چشم به رحمت و مغفرت خداوند متعال دارد.

 

اینجانب با قلبی محزون، درگذشت شادروان غنی را به خانواده مکرم و داغدار، اعزه بزرگوار، اقوام، خویشاوندان، دوستان، آشنایان و به ویژه جامعه فرهنگیان خراسان جنوبی صمیمانه تسلیت و تعزیت عرض نموده و از درگاه ایزد منان برای آن به حق پیوسته، آمرزش ، آرامش و علو درجات و برای جمیع بازماندگان و دوستداران صبری جمیل و اجری جزیل مسئلت می نمایم.

 

روحش شاد و یادش تا ابد گرامی

به اشتراک بگذارید :