22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۰۲ ۱۲:۳۰:۱۷
کد مطلب:  1822963
کسب رتبه برترکشور با مقاله روز جهانی سواد آموزی

مدیر کل آموزش و پررش خراسان جنوبی گفت: در فراخوان مقاله ‌نویسی سازمان نهضت سواد آموزی، که به مناسبت ۱۷ شهریور روز جهانی سوادآموزی برگزار شد ، مقاله خراسان جنوبی موفق به کسب رتبه کشور شد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی محمدعلی واقعی،پیش از ظهر امروز در نشست شورای پشتیبانی سواد آموزی بیرجند،اظهار کرد: این مقاله با موضوع گفتمان سازی چیستی ، چرائی و چگونگی اداره و ارائه برنامه های سواد آموزی، تهیه، تدوین و ارائه شد.

وی،اضافه کرد:این مسابقه باموضوع سوادآموزی برمدارتحول،سوادآموزی تقاضامحور،سوادآموزی جامعه‌محور،سوادآموزی جامعه‌پذیر،سوادآموزی مدرسه محور،سرانجام بخشی به سوادآموزی،پویش آموزش‌های مجازی درسوادآموزی، نیازها،ضرورت‌هاو چشم‌اندازهای سوادآموزی درزیست‌بوم جدیدوآموزش مجازی درسوادآموزی، برگزار شد.

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، با بیان این که از استان 2مقاله باموضوع «بررسی راهکار های توسعه سوادآموزی ازعرضه محوری به تقاضا محوری»و«بررسی ارتباط بین سوادوکاهش جرم،رفتارهای مجرمانه و پیشگیری ازآسیب های اجتماعی» به کشور معرفی شده بودند، عنوان کرد:  مقالات برگزیده با عنوان صاحب مقاله در قالب کتاب چاپ می شود و در هفته سواد آموزی با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی از صاحبان  مقالات برگزیده تجلیل به عمل می آید.

به اشتراک بگذارید :