15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۱ ۰۱:۳۱:۰۰
کد مطلب:  1836149
نامه دانش آموز لرستانی به رئیس‌جمهور جواب گرفت

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی ستایش میرچگنی دانش آموز کلاس چهارم مدرسه رنگین کمان خرم آباد که در زمان سفر ریاست محترم جمهور به استان لرستان نامه‌ای به وی داده بود به خواسته خودش رسید.

ستایش میر چگنی در نامه خود به رئیس جمهور حضور وی را به استان لرستان خوش آمد گفته بود و با روحیه کودکانه ی خود از رئیس جمهور خواست که یک عروسک به او بدهد.

پس از پایان سفر و ثبت درخواست ها و نامه ها از طرف رییس جمهور به نامه ستایش پاسخ داده شد و از طرف اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش لرستان، خواسته ستایش مورد استجابت قرار گرفت.

از همین رو امروز 11 دی ماه در دفتر رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات این عروسک از طرف رئیس اداره ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات به ستایش میرچگنی اهدا شد.

محمد علیجانی در ادامه از دریافت بیش از یک هزار و سیصد نامه مردمی سفر رییس جمهور به دستگاه آموزش و پرورش استان خبر داد و گفت: تاکنون به ۲۳۰ نامه پاسخ داده شده و به مابقی نامه ها که درخواست‌های مردمی از حوزه های نقل و انتقالات، استخدام،موضوعات حقوقی و شکایات ، وسایل کمک آموزشی و... می باشد نیز در اسرع وقت پاسخ لازم داده می شود.

به اشتراک بگذارید :