22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۳ ۱۴:۱۰:۴۶
کد مطلب:  1841167
زهرای عزیز از ثری به ثریا پرکشید

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی می درگذشت زهرا رزقی دانش آموز پایه ششم دبستان فاطمه زهرا(س) شهر ستان نهبندان را تسلیت گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، در متن پیام محمد علی واقعی ، آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَ الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

خانواده معزز رزقی

سلام علیکم

از دست دادن فرزند یکی از تلخ ترین و عمیق ترین دردهاست. آنقدر عمیق؛که جای خالی گل بوستان زندگی تا ابد بر ثرای دل،سنگینی می کند وداغ هجرانش زخمی عمیق و دردی جانکاه است که در هر زمان و مکان سر باز کرده وتازه می شود.

امروز به حکم مشیت، باغ زندگی از لحن شیرین هزاردستان خانواده شما در غم پژمردن گل بهاری زندگی، فرزند دلبندتان مرحومه «زهرا رزقی » تهی شد و دیگر نغمه های جان فزا وصوت خوش الحان او در فضای خانه نمی پیچد.

بی تردید، اندوه جانکاه از دست دادن فرزند را اگر تسلایی باشد، بی‌شک تنها از خالقی برمی‌آید که جان‌های پاک را به سوی خود فرامی‌خواند. یقین دارم که الطاف پروردگار تسلی‌بخش شما خواهد بود که اهل صبر و توکل هستید.

گرچه پرواز روح بلند نغمه‌پرداز گلشن آرزوهایتان در حادثه برق گرفتگی،جامعه فرهنگیان استان را نیز  به سوگ نشانده  و عزادار ساخته است، اما چون او را ساکن شهر عشق و از طایقه عاشقان می‌دانیم، یاد سلوک انسانی‌اش را تسلی‌بخش جان می‌کنیم؛ که مسیر خلد برین برای همه رهروان طریق دوست، روشن و نورانی است، از این رو  از درگاه خداوند متعال برای فرزند دلبندتان غفران واسعه الهی و برای شما خانواده محترم و  کلیه بازماندگان صبری جمیل و اجری جزیل مسألت می نمایم.

به اشتراک بگذارید :