22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۵ ۰۸:۲۱:۵۲
کد مطلب:  1841789
گزینشگران سربازان گمنام نظام تعلیم و تربیتند

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، گفت: اعضای هسته گزینش و گزینشگران آموزش و پرورش،سربازان گمنام نظام تعلیم و تربیت هستند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمدعلی واقعی،صبح امروز،  15دی ماه، در آیین گرامی داشت سالروز تأسیس گزینش که در نمازخانه این اداره کل برگزار شد، تصریح کرد: حساسیت ویژه کارگزاران گزینش قابل توجه است.

وی، با بیان این که گزینشگران اعم ازمحققین،مصاحبه‌گران،ارزیابان ونیروهای ستادی با تلاش شبانه‌روزی برای تحقق این امر می‌کوشند که با کم‌ترین خطایی، بهترین و کارآمدترین و صالح‌ترین افراد را برای ورود به دستگاه‌های اجرایی انتخاب نمایند؛ عنوان کرد: گزینش یادگار ارزنده بنیانگذار و معمار کبیر انقلاب اسلامی است.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، با بیان این مطلب که گزینش یکی از برکات و یادگارهای ارزنده بنیانگذار و معمار کبیر انقلاب اسلامی«ره»است؛بیان کرد:حفظ وصیانت ازفکرواندیشه آینده سازان انقلاب باگزینش نیروی انسانی مؤمن،متعهدوپرتلاش مهم ترین تکلیفی است؛که درراستای پاسداری ازستاوردهای انقلاب اسلامی بردوش سربازان گمنام بی‌ادعا وخدوم نظام تعلیم وتربیت گذاشته شده است.

این مقام مسئول در آموزش و پرورش خراسان جنوبی، بر رعایت حقوق افراد در گزینش تأکید کرد و اذعان کرد: فعالیت گزینشگران ارتباط مستقیم با حیثیت افراد دارد، از این رو رعایت حق و حقوق افراد در هسته گزینش باید مورد توجه گزینشگران باشد.

نماینده وزیر آموزش و پرورش در خراسان جنوبی، ارائه خدمت در هسته گزینش را کاری سخت و حساس دانست که با سرنوشت کاری افراد ارتباط مستقیم دارد.

وی خطاب به کارکنان هسته گزینش استان ادامه داد:برای حق و حقوق، جایگاه و آینده افرادی که قرار است در نظام تعلیم تربیت  بکار گرفته شده و پای در حریم  مقدس مدرسه بگذارند، دقت زیادی داشته باشند تا حقی ضایع نشود.

به گفته واقعی، گزینشگران باید خود به آنچه که اظهار می کنند و از دیگران هم انتظار دارند بیشتر عامل باشند تا مسائل اخلاقی به یک باور و اعتقاد قلبی تبدیل شود.

شایان ذکر است قرائت زیارت عاشورا و تجلیل از کارکنان هسته گزینش آموزش و پرورش از دیگر برنامه های صبح امروز بود.

به اشتراک بگذارید :