22 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۱۸ ۱۰:۴۴:۳۹
کد مطلب:  1844585
پرپرشدن دونوگل بوستان تعلیم و تربیت در جاده مرگ

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی،درپیامی،درگذشت غنچه نشکفته پیش دبستانی نازنین زینب و زهرا زیدی،دانش آموز پایه دوازدهم دبیرستان ام البنین بیرجند را تسلیت گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، در متن پیام محمد علی واقعی ، آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَ الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

خاندان معزز زیدی

سلام علیکم

از دست دادن عزیزان یکی از تلخ ترین و عمیق ترین دردهاست. آنقدر عمیق؛که جای خالی گل های بوستان زندگی تا ابد بر ثرای دل،سنگینی می کند وداغ هجرانشان زخمی عمیق و دردی جانکاه است که در هر زمان و مکان سر باز کرده وتازه می شود.

امروز به حکم مشیت، باغ زندگی از لحن شیرین هزاردستان خاندان شما در غم پژمردن دو گل بهاری زندگی، «زهرا و نازنین زینب زیدی » به همراه پدر و مادرشان، تهی شد و دیگر نغمه های جان فزا وصوت خوش الحان آنان در فضای خانه نمی پیچد.

بی تردید، اندوه جانکاه از دست دادن این عزیزان را اگر تسلایی باشد، تنها از خالقی برمی‌آید که جان‌های پاک را به سوی خود فرامی‌خواند. یقین دارم که الطاف پروردگار تسلی‌بخش شما خواهد بود که اهل صبر و توکل هستید.

گرچه پرواز روح بلند نغمه‌پرداز گلشن آرزوهایتان در در سانحه دلخراش رانندگی ،جامعه فرهنگیان استان را نیز  به سوگ نشانده  و عزادار ساخته است، اما چون ایشان را ساکن شهر عشق و از طایقه عاشقان می‌دانیم، یاد سلوک انسانی‌شان را تسلی‌بخش جان می‌کنیم؛ که مسیر خلد برین برای همه رهروان طریق دوست، روشن و نورانی است، از این رو  از درگاه خداوند متعال برای فرزندان دلبندم،نازنین زینب و زهرا زیدی عزیز و همچنین پدر و مادر گرامی شان غفران واسعه الهی و برای شما خاندان محترم و  کلیه بازماندگان صبری جمیل و اجری جزیل مسألت می نمایم.

به اشتراک بگذارید :