15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۰ ۱۰:۰۶:۱۰
کد مطلب:  1847291
آیین کلنگ زنی احداث دبستان دو کلاسه توسط خیر مدرسه ساز

آیین کلنگ زنی احداث دبستان 2 کلاسه توسط خیر مدرسه ساز در منطقه شیبکوه برگزار شد.

به گزارش ااره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان به نقل از روابط عمومی آموزش و پرورش منطقه شیبکوه  آیین کلنگ یک باب دبستان دو کلاسه با مشارکت خیر به زمین زده شد با حضور رییس آموزش و پرورش منطقه شیبکوه،امام جمعه منطقه وجمعی از مسئولین و اهالی روستای .

رییس اداره آموزش وپرورش منطقه شیبکوه در این مراسم ضمن قدردانی از همت خیرین مدرسه ساز درمنطقه شیبکوه گفت: سعی و کوشش در امر مدرسه سازی یکی از ماندگارترین اعمال خیری است که به واسطه آن فرزندان ایران زمین به بالاترین جایگاه های علمی دست پیدا خواهند کرد.
بهارمست با تاکید بر اینکه نقش عمده‌ای که خیرین مدرسه‌ساز در اعتلای علم ایفا می‌کنند، غیرقابل انکار است، گفت: اگر خیرین نیک اندیش در امر ساخت مدرسه وارد میدان نمی شدند، آموزش و پرورش با مشکلات عدیده ای در زمینه تأمین فضای آموزشی مواجه می شد .

امام جمعه منطقه شیبکوه نیز در این آیین با تقدیر از همت خیر مدرسه ساز  گفت:خیرین مدرسه ساز مهمترین رکن توسعه زیرساخت علمی کشور هستند و با توجه به محدودیت منابع مالی دولت، استفاده از ظرفیت خیرین مدرسه ساز تنها گزینه برای گسترش فضاهای آموزشی بویژه در منطقه شیبکوه است.

لازم به ذکر است این آموزشگاه 2کلاسه ابتدایی با زیربنا 90 مترمربع  در زمینی به مساحت 500 متر با مشارکت خیر ساخته می شود.

به اشتراک بگذارید :