15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۱ ۱۰:۵۶:۴۸
کد مطلب:  1848761
معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان :
تجلیل از مدیران پژوهش سراهای دانش آموزی استان

معاون آموزش متوسطه آموزش و پرورش هرمزگان از برگزاری آئین تجلیل از مدیران پژوهش سراهای دانش آموزی استان به میزبانی شهرستان قشم خبر داد .

به گزارش روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش هرمزگان؛ آئین تجلیل  از مدیران پژوهش سراهای دانش آموزی استان  به میزبانی شهرستان قشم و با حضور معاون آموزش متوسطه استان محمد  قویدل و حسین  دیرباز رئیس  آموزش و پرورش این شهرستان برگزار گردید.

در این رابطه محمد قویدل گفت: مهمترین فعالیتهای پژوهش سراهای دانش آموزی تقویت و تعمیق فرهنگ تحقیق و پژوهش در بین دانش آموزان ، شناسایی و هدایت دانش آموزان مستعد و علاقه‌مند به سمت جشنواره‌ها و المپیادها ، پرورش خلاقیت و تقویت بنیه علمی و پژوهشی دانش آموزان و معلمان می باشد.

وی ادامه  داد یکی از برنامه های مهم  این مراکز راهبری برگزاری جشنواره علمی-پژوهشی است که تا کنون دو دوره آن برگزار گردید و خوشبختانه استان هرمزگان توانسته در اولین دوره با کسب 19 رتبه جایگاه ششم ودومین دوره با 49 رتبه جایگاه هفتم را در کشور به خود اختصاص دهد.

معاون آموزش متوسطه استان توفیقات کسب شده پژوهش سراهای دانش آموزی  را حاصل تلاش همکاران و برنامه ریزی خوب مدیران پژوهش سراهای دانش آموزی و همکاری مدیران مدارس با این مراکز  دانسته و از زحمات بی شائبه همه آنها قدر دانی نمود.

به اشتراک بگذارید :