24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۲ ۱۹:۰۲:۰۵
کد مطلب:  1851061
با حضور معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش:
از سه مدیرکل دستگاه های اجرائی هرمزگان در راستای تحقق اهداف سند تحول بنیادین تقدیر شد

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش از مدیران کل بنیاد مسکن، املاک و اسناد و راه و شهر سازی استان هرمزگان در راستای همکاری مطلوب در حوزه مسکن فرهنگیان و املاک آموزش و پرورش تقدیر کرد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، قاسم احمدی لاشکی، معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش در حاشیه جلسه روئسای مناطق 22 گانه آموزش و پرورش استان، از مدیران کل مدیران کل بنیاد مسکن، املاک و اسناد و راه و شهر سازی استان هرمزگان تقدیر کرد.

احمدی لاشکی گفت: آموزش و پرورش دومین دستگاه دولتی است که بیشترین ملک را در اختیار دارد و ضرورت دارد در کوتاه ترین وقت ممکن، نسبت به سند دار کردن آنها اقدام شود.

به گفته وی، آموزش و پرورش استان هرمزگان بیش از سه هزار و 350 ملک دارد که قریب به 50 درصد آنها سند دار شده اند و از ابتدای سال 1400تا کنون، 122 ملک آموزش و پرورش دارای سند شده اند.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش ادامه داد: تا کنون برای  203 ملک آموزش و پرورش حکم تخلیه از سوی دادگاه ارسال شده است که لزوم نظم دار کردن املاک بیت المال بیش از پیش احساس می شود.

این مسئول بیان داشت: 320 مسکن برای فرهنگیان در شهر بندرعباس در قالب طرح مسکن ملی در حال ساخت است و درخواست قریب به چهار هزار و 500 مسکن فرهنگیان در کل استان هرمزگان وجود دارد.

احمدی لاشکی با بیان اینکه اگر فکر معلم از رفاه و معیشت خانواده خود آرام باشد، این آرامش به کلاسهای درس تسریع پیدا می کند و موجب افزایش کیفیت آموزش فرزندان ما می شود، بر داشتن نگاه ویژه به تأمین مسکن و رفاه فرهنگیان تأکید کرد.

معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش در راستای همکاری مطلوب این مدیران کل استان در حوزه مسکن فرهنگیان و سند دار کردن املاک آموزش و پرورش تقدیر کرد.

به اشتراک بگذارید :