24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۳ ۱۷:۱۰:۴۴
کد مطلب:  1852121
با حضور معاون وزیر و مدیرکل ارزیابی عملکرد وزارت آموزش و پرورش:
بررسی 440 درخواست مردمی در میز خدمت آموزش و پرورش هرمزگان

در دومین روز حضور معاون وزیر و نیز مدیرکل ارزیابی عملکرد وزارت آموزش و پرورش در میز خدمت آموزش و پرورش هرمزگان، 340 درخواست مردمی بررسی شد که با احتساب درخواست های روز گذشته، این امار به 440 مورد رسیده است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان هرمزگان، دیدار حضوری و چهره به چهره قاسم احمدی لاشکی معاون حقوقی و امور مجلس وزارت آموزش و پرورش و محمد حسین کفراشی مدیر کل ارزیابی و عملکرد و پاسخگویی به شکایت وزارت آموزش و پرورش، در میز خدمت آموزش و پرورش هرمزگان در حال برگزاری است و این ملاقات حضوری تا ساعت 18 امروز ادامه خواهد داشت.

از ابتدای ساعات اولیه امروز پنج شنبه 23 دی ماه 1400 تا کنون بیش از 340 درخواست مردمی و فرهنگیان استان هرمزگان مورد بررسی قرار گرفته است که با احتساب 100 درخواست روز گذشته، آمار درخواست های مردمی به بیش از 440 ورد رسیده است.

از عمده ترین درخواست های مردمی ، تبدیل وضعیت، ساماندهی نیروهای نهضت سواداموزی، مربیان پیش دبستانی و حق التدریس، استخدامی، انتقال، تسهیلات، مسکن، تقاضای تجهیزات اموزشی و اختصاص زمین هایی با کاربری آموزشی به مدارس غیر دولتی غیره بوده است.

معلمان و والدین تا ساعت 18 امروز می توانند با مراجعه به اداره کل اموزش و پرورش استان هرمزگان، درخواست ها و مطالبات، پیشنهادات و انتقادات خو را به صورت مستقیم با نماینده مقام عالی وزارت آموزش و پرورش در میان بگذارند.

به اشتراک بگذارید :