24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۵ ۱۲:۰۸:۴۰
کد مطلب:  1853485
معاون آموزش متوسطه استان هرمزگان :
فراخوان جشنواره ایده بازار و کارآفرینی هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش

معاون آموزش متوسطه استان هرمزگان از فراخوان جشنواره ایده بازار و کارآفرینی هنرستان های فنی حرفه ای و کاردانش خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان ، محمد قویدل گفت : در راستای اجرای  برنامه ی شماره 8 معاونت متوسطه جشنواره ایده بازار و کارآفرینی ویژه هنراموزان و هنرجویان هنرستانهای فنی حرفه ای و کاردانش برگزار می گردد.

 

قویدل با بیان اینکه کارآفرینی یعنی گسترش توانایی ها ، عنوان کرد: جهت توانمند سازی و ایجاد انگیزه و رقابت در هنرآموزان و هنرجویان ودر دروس شایستگی های فنی و مهارتی جشنواره ایده های کسب و کار و کارآفرینی در رشته های فعال هنرستان ها در سال تحصیلی 401-400  برگزار می گردد.

 

معاون آموزش متوسطه استان اظهار داشت: این جشنواره که با هدف ترویج فرهنگ و پرورش روحیه کارآفرینی بین هنرآموزان و هنرجویان هنرستان ها برگزار می شود.

 

این مقام مسئول هدف از برگزاری جشنواره را شناخت استعداد، سنجش و پرورش تخصص های آموزش داده شده در سطح هنرستان های استان و همچنین ایجاد رقابت در آموزش دروس مهارتی در سطح استان می باشد.

 

محمد قویدل در پایان اعلام کرد: کارشناسان مناطق می بایست آثار  شرکت کنندگان را در قالب فایل PDF بهمراه عکس یا پوستر تا 15 بهمن ماه  1400  جمع آوری و به ه اداره فنی حرفه ای و کاردانش استان ارسال نمایند.

به اشتراک بگذارید :