21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ ۱۱:۴۷:۴۰
کد مطلب:  1855123
سرطان رخ زیبای امیرمحمدعزیز را در پرده خاک کشید

مدیرکل آموزش و پرورش خراسان جنوبی،درپیامی،درگذشت غنچه نوشکفته امیرمحمد امین سحری دانش آموز پایه چهارم دبستان ابن حسام خوسف را تسلیت گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، در متن پیام محمد علی واقعی ، آمده است:

بسم الله الرحمن الرحیم

وَبَشِّرِ الصَّابِرِینَ الَّذِینَ إِذَا أَصَابَتْهُمْ مُصِیبَةٌ قَالُوا إِنَّا لِلَّهِ وَإِنَّا إِلَیْهِ رَاجِعُونَ

خانواده معزز سحری

سلام علیکم

از دست دادن فرزند یکی از تلخ ترین و عمیق ترین دردهاست. آنقدر عمیق؛که جای خالی گل بوستان زندگی تا ابد بر ثرای دل،سنگینی می کند وداغ هجرانش زخمی عمیق و دردی جانکاه است که در هر زمان و مکان سر باز کرده وتازه می شود.

امروز به حکم مشیت، باغ زندگی از لحن شیرین هزاردستان خانواده شما در غم پژمردن غنچه خوشبوی زندگی،«امیرمحمد» عزیز، تهی شد و دیگر نغمه های جان فزا وصوت خوش الحان او در فضای خانه نمی پیچد.

بی تردید، اندوه جانکاه از دست دادن این عزیز را اگر تسلایی باشد، تنها از خالقی برمی‌آید که جان‌های پاک را به سوی خود فرامی‌خواند. یقین دارم که الطاف پروردگار تسلی‌بخش شما خواهد بود که اهل صبر و توکل هستید.

گرچه پرواز روح بلند نغمه‌پرداز گلشن آرزوهایتان ،جامعه فرهنگیان استان را نیز  به سوگ نشانده  و عزادار ساخته است، اما چون وی را ساکن شهر عشق و از طایقه عاشقان می‌دانیم، یاد سلوک انسانی‌شان را تسلی‌بخش جان می‌کنیم؛ که مسیر خلد برین برای همه رهروان طریق دوست، روشن و نورانی است، از این رو  از درگاه خداوند متعال برای این فرزند دلبندم، غفران واسعه الهی و برای حضرت عالی،همسر گرامی تان و کلیه بازماندگان صبری جمیل و اجری جزیل مسألت می نمایم.

به اشتراک بگذارید :