21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ ۱۳:۲۰:۳۲
کد مطلب:  1855401
مادر دانش آموز شهید زواری آسمانی شد

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی با صدور پیامی درگذشت مرحومه صدیقه رضایی، مادر شهید دانش آموز محمد زواری را تسلیت گفت.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، در متن پیام محمدعلی واقعی آمده است:

با سمه تعالی

اِنّا للّه وَ اِنّا اِلَیْهِ راجِعون

خانواده معزز شهیدگرانقدر محمد زواری

ایمان و ایثار مادران معظم شهدا که فرزندان عزیز خویش را در مسیر پاسداشت آرمان‌ها و ارزش‌های والای الهی، اسلامی و انقلابی هدیه کردند در وصف نمی‌گنجد و کلمات قادر به ستودن صبر جمیل این بانوان مؤمن و والا مقام نیست.

مادران والامقامی که در راه رضای معبود از بهترین سرمایه‌های خویش گذشتند و فرزندان عزیز خود را در راه خدمت به اسلام و نظام مقدس جمهوری اسلامی نثار نمودند، اسوه‌های ایثار و نمونه‌های برتر استقامت و فداکاری‌اند.

مرحومه «کربلائیه صدیقه رضایی» مادرشهید دانش آموز«محمد زواری»پس از سال‌ها صبر و بردباری ، و در ایام وفات حضرت ام البنین (س) ندای حق را لبیک گفت و به‌سوی معبود خویش شتافت..

اینجانب به روح این سفرکرده به ملکوت و ارواح تابناک فرزند شهیدش درود می‌فرستم و ضمن عرض تسلیت و همدردی با خانواده محترم شهید،  از پروردگار متعال علو درجات برای آن عزیز سفرکرده و شکیبایی و صبر جمیل برای بازماندگان مسئلت دارم.

امید که روح بلند آن مرحومه در ایامی که مزین به نام مادران و همسران شهدا می‌باشد، در بالاترین مراتب بارگاه قدسی با سالار و سرور شهیدان محشور و همجوار شود.

به اشتراک بگذارید :