21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ ۱۳:۲۹:۰۴
کد مطلب:  1855427
سرپرست معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس در آیین افتتاحیه ششمین جشنواره کشوری سفیران سلامت دانش آموزی در شیراز خبر داد:
با اجرای ششمین جشنواره سفیران سلامت دانش آموزی در شیراز به دنبال افزایش سواد بهداشتی و سلامت خانواده ها هستیم

سرپرست معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت: با اجرای جشنواره سفیران سلامت به میزبانی آموزش و پرورش فارس به دنبال افزایش سواد بهداشتی و سلامت خانواده ها هستیم و این جشنواره را یک فرصت فرهنگی میدانیم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، دکتر آیت اله دهقان در آیین افتتاحیه ششمین جشنواره کشوری سفیران سلامت دانش آموزی در شیراز گفت: به دنبال ارتقا مولفه های سوادبهداشتی و سلامت در جامعه با استفاده از ظرفیت دانش آموزان هستیم.

سرپرست معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت: برگزاری جشنواره ها، تهیه و تولید محتواهای آموزشی و تولید محصولات فرهنگی از رویکردهای مهم اداره تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش در ارتقا سطح سواد بهداشتی دانش اموزان و خانواده بوده است.

دهقان گفت: باید هدف و محور برنامه های ما تاثیر گذاری بر نگرش و اندیشه های دانش اموزان باشد تا آنان در زمینه سلامت به یک ایدئولوژی و جهانبینی پایدار برسند.

وی افزود: بهترین مسیر برای برگزاری چنین جشنواره هایی مدارس هستند زیرا که شعاع دایره ی تاثیر گذاری دانش اموزان به اندازه کل جامعه است.

سرپرست معاونت تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش فارس گفت: امسال نیز جشنواره های دیگری چون طرح سواد حرکتی برای از بین بردن فقر حرکتی که ارتباط مستقیم با سلامت دانش آموزان دارد در فارس در حال اجرا است.

 

 

به اشتراک بگذارید :