21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ ۱۳:۵۱:۲۶
کد مطلب:  1855557
محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان بیان داشت
لازم است قبل از جلسه گردهمایی معاونین سوادآموزی کشور ، تحلیلی از وضعیت استانها استخراج گردد و در گردهمایی مورد بحث و بررسی قرار گیرد

بیست و نهمین جلسه شورای معاونین و مدیران سازمان به ریاست محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان در سال 1400 برگزار شد

به گزارش روابط عمومی سازمان نهضت سواد آموزی ، بیست و نهمین جلسه شورای معاونین و مدیران سازمان به ریاست محمد زاده معاون وزیر و رئیس سازمان در سال 1400 برگزار شد . وی در این جلسه با سلام و درود به روان پاک شهداء و امام شهداء (ره) و آرزوی سلامتی برای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) سخنان خود را آغاز نمودو یاد و نام حضرت ام البنین سلام الله علیها ، همسر امام علی علیه السلام و مادرحضرت ابوالفضل علیه السلام را گرامی داشت و رحلت آن بانوی بزرگ اسلام را تسلیت گفت و روز مادران و همسران شهدا را گرامی داشت .

معاون وزیر و رئیس سازمان نهضت سواد آموزی گفت : لازم است قبل از جلسه گردهمایی معاونین سوادآموزی کشور ، تحلیلی از وضعیت استانها استخراج گردد و در گردهمایی مورد بحث و بررسی قرار گیرد و در حضور معاونین محترم استانها وضع موجود استان بیان شود و تبادل نظر جهت رفع مشکلات احتمالی و رشد و تعمیم نقاط قوت صورت گیرد .

محمدزاده در خصوص بررسی وضعیت اسمی بی سوادان گفت : در استانها مدیران کل با هماهنگی استانداران و فرماندارن می توانند از طریق دهیاران و بخشداران نسبت به شناسایی اسمی بی سوادان اقدام کنند که با اجرای این روند می توانیم در شناسایی و جذب بی سوادان شاهد اقدامات خوبی باشیم و همچنین مدیران مدارس در سطح کشور نیز می توانند در این خصوص کمک بسیار خوبی برای جذب و شناسایی بی سوادان باشند .

رئیس سازمان در ادامه جلسه به کیفیت بازدیدها و اثرات مثبت آن اشاره نمود و گفت : خوشبختانه بازدیدها و رصد همکاران گرامی از فعالیت استانها موجب پویایی و فعال بودن در مأموریت کاری است و اثرات مثبت فراوانی دارد که موجب رشد فعالیت ها در استانهاست .

محمد زاده در پایان ضمن قدردانی از فعالیت های صورت گرفته در 9 ماه گذشته و عملکرد خوب حوزه ستادی سازمان در اجرای برنامه های پیش بینی شده در سال جاری ابراز امیدواری کرد که تا پایان سال تلاش شود تا کلیه برنامه های دیده شده در برنامه سنواتی سازمان به نتیجه برسد و شاهد اثر بخشی اجرای این برنامه درفعالیت های سوادآموزی استانها و شهرستانها باشیم .

شایان ذکر است که در این جلسه آقای بازگیر گزارشی از مأموریت استان گلستان و آقای اسدی گزارشی از عملکرد 9 ماهه برنامه سنواتی سال 1400 حوزه ستادی سازمان ارائه نمودند .

به اشتراک بگذارید :