21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۶ ۲۰:۰۰:۰۶
کد مطلب:  1855941
پیام تبریک فرماندار و مدیر آموزش وپرورش شهرستان میناب به مناسبت هفته شوراهای آموزش وپرورش

مجید سلحسورفرماندار شهرستان میناب و حسن خدامی مدیر آموزش وپرورش شهرستان در پیام مشترکی هفته شوراهای آموزش وپرورش ( 24 لغایت 30 دیماه) را گرامی داشتند.

 

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش شهرستان میناب،مجید سلحسورفرماندار شهرستان میناب و حسن خدامی مدیر آموزش وپرورش شهرستان در پیام مشترکی هفته شوراهای آموزش وپرورش (  24 لغایت 30  دیماه) را گرامی داشتند.

در این پیام مشترک آمده است :

 

 بی گمان آموزش و پرورش مهمترین رکن توسعه و بستر فرهنگ سازی در بین آحاد جامعه می باشد و رشد و تعالی آن منوط به مشارکت و حضور همه جانبه مردم ، مسئولان و نهادهای مدنی و اجتماعی است تا بتواند به اهداف متعالی و بلند مدت خود دست یازد.

 

شورای آموزش و پرورش بعنوان جلوه گاه هم آوایی و جایگاه هم نوایی قلمداد می شود و می تواند در راستای تبلور عینی و جهت دار اراده مردم حرکت کند.

 

تصویب قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش  تحولی است بنیادین در جهت حضور و گسترش توسعه مشارکت های مردمی در عرصه های نظام تعلیم و تربیت کشور و فرزندان و آینده سازان ایران اسلامی است .

 

 سالروز تصویب قانون تشکیل شوراهای آموزش و پرورش (24 لغایت 30 ) دی ماه را گرامی داشته و از اعضای محترم شورای آموزش و پرورش ، فرهنگیان فهیم و فرهیخته ، مسئولان  ، روسای ادارات و ارگان ها  ، اولیاء ومربیان و خیرین بزرگوار وتمامی کسانی که با ارائه راهکارها و پیشنهادها و فعالیت های خود این شورا را در جهت رفع مسائل و مشکلات آموزشی وپرورشی مدارس  در جهت تحقق اهداف متعالی تعلیم و تربیت یاری نموه اند تقدیر وتشکر نماییم .

*مجید سلحسور معاون استاندار ،فرماندار ویژه و رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان میناب*

 

*حسن خدامی معاون مدیرکل ومدیر آموزش و پرورش و دبیر شورای آموزش و پرورش شهرستان میناب*

http://splus.ir/ravabetminab

 

به اشتراک بگذارید :