21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ ۱۰:۲۷:۵۸
کد مطلب:  1856687
با هدف دستیابی به تجربه های زیسته و مستند سازی اندوخته های تربیتی معاونان و مربیان پرورشی، مشاوران، معلمان و مدیران مدارس؛
دهمین جشنواره تجارب برتر مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی برگزار می شود

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران برگزاری دهمین جشنواره تجارب برتر مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی در استان مازندران خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ «محمد شعبانی» با اعلام این خبر گفت: جشنواره تجارب برتر مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی با هدف دستیابی به تجربه های زیسته و مستند سازی اندوخته های تربیتی معاونان و مربیان پرورشی، مشاوران، معلمان و مدیران مدارس و هم چنین ثبت، کاربست و الگوسازی تجربه های موفق در جهت ارتقای کیفیت خدمات تربیتی، مشاوره ای و پیشگیرانه به دانش آموزان، به صورت سالانه برگزار می شود. این جشنواره توسط اداره کل امور تربیتی، مشاوره مراقبت در برابر آسیب های اجتماعی به صورت سالانه و طبق دستورالعملی مشخص (رهنمود اجرایی و پایدار) برگزار می شود.

وی افزود: همکاران شاغل در مراکز پرورشی، مدارس دولتی و ادارات  داخل و خارج از کشور می توانند تجربه های خود در زمینه هایی از قبیل برنامه های عمومی پیشگیری و مراقبت، طراحی و اجرای برنامه های جامع، طرح های نیاز سنجی و اولویت شناسی آسیب ها، استفاده از مشارکت دانش آموزان و والدین و...  را به جشنواره بفرستند. بخش تجربه های ماندگار مختص حضور همکاران بازنشسته و پیشکسوت است.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش مازندران تصریح کرد: قالب آثار  در این جشنواره به صورت نوشتاری، مالتی مدیا، انواع ویدئو کلیپ، فیلم کوتاه، پویا نمایی، نمایش، داستان و روایت، مجله و ویژه نامه، روزنامه دیواری بوده و زمان تحویل آثار نیز از واحدهای پرورشی، آموزشی و اداری به شهرستان هفته دوم بهمن و از شهرستان به استان پانزدهم اسفند می باشد. همچنین دبیرخانه استانی جشنواره در بابلسر، هسته مشاوره اداره آموزش و پرورش شهرستان بابلسر مستقر است.

به اشتراک بگذارید :