21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۷ ۱۵:۲۸:۳۴
کد مطلب:  1857285
مدیر جدید اداره آموزش و پرورش شهرستان مرودشت منصوب شد

مشاور مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: باید تمام تلاش خودمان را در جهت تحقق حیات طیبه از طریق اجرای مطلوب سند تحول بنیادین به کار بگیریم.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، صمد طوبایی در آیین تکریم و معارفه سرپرست سابق و مدیر جدید آموزش و پرورش شهرستان مرودشت گفت: ظرفیتهای بی نظیری در جوانان وجود دارد و باید از جوانان و خلاقیت انان جهت مرتفع کردن مشکلات آموزشی و تربیتی دانش آموزان بیشتر بهره بگیریم.

مشاور مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت:مدیران امروز باید از نفس خود مراقبت کنند تا مبادا این نفس توسط شیطان مورد هدف و آسیب قرار گرفته شود.

طوبایی گفت:رمز موفقیت در امور مدیریتی ایجاد اتحاد است و با این اتحاد می توان آموزش و پرورش را به نقطه مطلوب و مورد هدف رساند.

وی افزود: باید از ظرفیت سایردستگاه ها و پیشکسوتان تعلیم و تربیت درجهت خدمت به دانش آموزان در شورای آموزش و پرورش بهره گرفت و تربیت شش ساحتی مدنظر سند تحول بنیادین اموزش و پرورش را در اولویت برنامه های خود قرار دهیم.

گفتنی است: در این جلسه از زحمات فریدون اتابکی سرپرست سابق آموزش و پرورش شهرستان مرودشت تقدیر و سید محمد حسن عظیمی به عنوان مدیرجدید این اداره منصوب شد.

به اشتراک بگذارید :