21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ۱۰:۱۲:۲۲
کد مطلب:  1858071
رئیس هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش مازندران:
صبر، کنترل خشم، تواضع و گذشت از ویژگیهای بارز یک مدیر خوب است

رئیس هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش مازندران در دوره آموزشی مدیران مدارس شهرستان نکا گفت: صبر، کنترل خشم، تواضع و گذشت از ویژگیهای بارز یک مدیر خوب است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ دوره آموزشی مدیران مدارس شهرستان نکا با موضوع آشنایی با قوانین تخلفات اداری با حضور موسوی رئیس هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش استان مازندران در پژوهش‌سرای ابوریحان بیرونی نکا برگزار شد. 

رئیس هیئت بدوی رسیدگی به تخلفات اداری آموزش و پرورش مازندران پس از تاکید بر نقش مدیران در جذب و پرورش درست دانش آموزان در مدارس گفت: مدیران مدارس باید ویژگی های صبر، کنترل خشم، تواضع و گذشت را در خود تقویت کنند.

وی در ادامه مدیران را به آشنا کردن دانش آموزان با قرآن و ترویج فرهنگ قرآنی و آراستگی دعوت کرد.

سید احمد موسوی همچنین به بررسی بند ۸ و بند ۹ قانون تخلفات اداری پرداخت و موارد تخلف را به طور واضح مطرح نموده و خاطر نشان کرد: تخلفات شامل تخلفات اداری-آموزشی، اخلاقی، مالی، تسامح در اموال دولتی، سیاسی اجتماعی و ... می باشد.

این مقام مسئول ضمن تاکید بر رعایت قوانین و پیشگیری از تخلفات در مدارس، اشاره کرد: مدیران باید توجه داشته باشند تمام امورات را با تاسی از رهنمودهای قرآن و اهل بیت پیش برند و فرهنگ قرآنی را در مدارس رواج دهند.

به اشتراک بگذارید :