24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ۱۱:۳۶:۰۳
کد مطلب:  1858345
با حکم فرمانده سپاه امام رضا (ع):
مسئول‌ سازمان بسیج فرهنگیان خراسان رضوی منصوب و معرفی شد

با حکم فرمانده سپاه امام رضا (ع) سرهنگ مهدی بهرامی به عنوان مسئول‌ سازمان بسیج فرهنگیان خراسان رضوی منصوب و معرفی شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، قاسمعلی خدابنده مدیرکل آموزش و پرورش استان با بیان اینکه فعالیت ها و تلاش شبانه روزی حجت الاسلام و المسلمین جعفری طی چند سال گذشته در بسیج فرهنگیان آموزش و پرورش خراسان رضوی مصداق واقعی مدیریت جهادی بوده است اظهار داشت: بسیج از همان نخستین روزهای شیوع ویروس کرونا در عرصه های مختلف از جمله تولید ماسک، کمک‌های مومنانه و مواسات نمایش بسیار خوبی از همدلی و انسان دوستی را در استان به نمایش گذاشت و همچنین در بحث واکسیناسیون خوش درخشید و خدمات قابل تقدیری را ارائه کرد.

وی با بیان اینکه بسیج نهادی انقلابی است که با حضور داوطلبانه و مخلصانه مردم شکل گرفته و تلاش در جهت اقتدار و امنیت نظام و خدمت رسانی به مردم را سرلوحه کار خود قرار داده است اظهار داشت: فعالیت در حوزه بسیج فرهنگیان با توجه به اینکه فرهنگیان محل رجوع و مورد اعتماد جامعه هستند و همچنین تاثیر گذاری، نقش اجتماعی و روحیه انقلابی و جهادی آنان، ارزنده و چشمگیر است.

خدابنده با اشاره به اینکه مسئولیت ها یک امکان و فرصت برای خدمتگزاری هستند که باید آن را قدر بدانیم گفت: با توجه به اینکه عمده مخاطبین آموزش و پرورش نسل جوان هستند، امیدواریم جناب سرهنگ بهرامی مسئول جدید بسیج فرهنگیان خراسان رضوی با تجارب موفق در حوزه بسیج دانشجویی و آشنایی با روحیات جوانان و نوجوانان در این عرصه نیز موفق باشند.

در ابتدای جلسه سرهنگ محمدحسن عفت‌پناه مسئول بسیج اقشار سپاه امام رضا (ع) با بیان اینکه تلاش و زحمات حجت‌الاسلام والمسلمین جعفری در عرصه بسیج فرهنگیان شایان تقدیر است اظهار داشت: مقام معلم بالاترین رکن ارزشی جامعه است و سرمایه انسانی و پیشرفت در عرصه های معنوی، مادی، علمی، فناوری و... جامعه مرهون تلاش فرهنگیان در نهاد آموزش و پرورش است.
وی با بیان اینکه آموزش و پرورش انسان های  بزرگی همچون سردار دلها شهید حاج قاسم سلیمانی را تقدیم انقلاب اسلامی نموده است گفت: حمایت و همراهی مجموعه آموزش و پرورش استان با بسیج فرهنگیان و بسیج دانش آموزی که با روحیه خدمت گذاری و ایثار که موتور محرک همه دستگاه ها و نهادهاست مشغول فعالیت است شایان تقدیر است.
مسئول بسیج اقشار سپاه امام رضا (ع) در پایان اظهار داشت: امیدواریم سرهنگ مهدی بهرامی مسئول جدید سازمان بسیج فرهنگیان با حمایت، همراهی و هم افزایی آموزش و پرورش استان در این عرصه موفق باشند.

به اشتراک بگذارید :