15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ۱۳:۱۷:۰۵
کد مطلب:  1858635
راهیابی دانش آموز بروجردی به اردوی تیم ملی ووشو

از ثنا نقی بیرانوند دانش اموز دبیرستان 15 خرداد بروجرد که به اردوی تیم ملی جوانان و بزرگسالان ووشو راه یافته است تقدیر به عمل آمد.

 به گزارش روابط عمومی و اطلاع رسانی مدیر آموزش و پرورش بروجرد در این مراسم ، استعداد یابی ، پرورش و تقویت مهارتهای ورزشی افراد را از همان دوران کودکی لازم وضروری دانست وگفت : نقش تعیین کننده ورزش برای کاهش آسیب های اجتماعی و ایجاد شور و نشاط امروزه بر هیچ کس پوشیده نیست  و ورزش نه تنها در سلامت جسم و فکر بلکه در همة ابعاد زندگی تأثیرگذار است . میان تن و روان ارتباط نزدیکی وجود داردواگر پرورش روحانی در انسان پیدا بشود، آن وقت قدرت جسمانی اش مضاعف می شود.

مهرافزون ضمن تبریک به دانش آموزمدال آور ،اولیاو ومربی ورزشی اوافزود: بی شک این موفقیت‌ها حاصل تلاش‌های جمعی و بی دریغ و دلسوزانه مسئولان، مربیان پرتلاش و خانواده‌های ورزش دوست و دانش آموزان مستعد و توانمند برای کسب مقام‌های قهرمانی است . ورزش قهرمانی حلاوت فعالیتهای ورزشی است و در این عرصه است که بارها در آموزش وپرورش بروجرد ودر بین دانش آموزان مستعد ورزشکار بروجردی شاهد به بارنشستن  این تلاش ها هستیم ودر کنار این قهرمانی اخلاق قهرمانی برای ورزشکاران دارای اهمیت است تا بتوانند به عنوان الگوهای مناسب برای نسل جوان مطرح باشند.

در پایان این مراسم مهر افزون راهیابی و دعوت ثنا نقی بیرانونددانش آموز ورزشکاردبیرستان پانزده خرداد دخترانه متوسطه دوم را به شکل هم زمان به اردوی تیم ملی جوانان و تیم ملی بزرگسالان را تبریک وتهنیت گفت و بیان کرد:از صمیم قلب برای همه ورزشکارانی که یک قدم به هدف خود نزدیکتر شده اند و یادر حال برداشتن قدم‌هایی جهت رسیدن به اهداف والای خودهستند آرزوی توفیق وپیروزی داریم و امیدواریم در تمام مراحل زندگی طعم شیرین موفقیت را بچشند.

به اشتراک بگذارید :