21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ۱۵:۴۵:۳۱
کد مطلب:  1858831
از شوراهای برتر آموزش و پرورش فارس تقدیر شد+اعلام اسامی

مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: ظرفیت عظیم شورای آموزش و پرورش میتواند دستگاه تعلیم و تربیت را در تربیت دانش آموزانی در تراز انقلاب اسلامی یاری دهد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش فارس، محمد خلیل عسکری در آیین تقدیر از شوراهای برتر آموزش و پرورش فارس گفت: رویکرد خوبی در دولت برای تغییر و تقویت در برنامه های شورای آموزش و پرورش ایجاد شده است .


مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: سیاستگذاری، برنامه ریزی و مدیریت منابع و امور اقتصادی از جمله شاخص ها و محورهایی است که برای ارزیابی فعالیت های شورای آموزش و پرورش مد نظر قرار دارد.
عسکری گفت: آماده سازی و برنامه ریزی برای هدایت فعالیت های شورای آموزش و پرورش در جهت اجرای سند تحول بنیادین از جمله مهمترین و محوری ترین برنامه های ما در استان می باشد.
وی افزود: ادارات آموزش و پرورش مرودشت، کازرون و جهرم در ارزیابی نهایی از فعالیت های شورای آموزش و پرورش استان فارس به عنوان برترین ادارات در این حوزه انتخاب شدند.
مدیرکل آموزش و پرورش فارس گفت: بازگشایی سراسری مدارس و کلاسها بر اساس بخشنامه ها و دستورالعمل های ستاد ملی کرونا را در دستور کار قرار داده ایم و  خانواده ها نیز نگران سلامت فرزندانشان نباشند چون نظارت و ارزیابی دقیقی از این بازگشایی صورت خواهد گرفت.

گفتنی است در پایان مراسم از شوراهای برتر آموزش و پرورش فارس تقدیر شد.
 

به اشتراک بگذارید :