15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۸ ۲۱:۳۰:۱۴
کد مطلب:  1859009
معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان هرمزگان :
بسته تحولی گویا طر حی جهت ارتقای آگاهی و مهارت های مورد نیاز تربیت تمام ساحتی منابع انسانی دوره پیش دبستانی است // برگزاری دوره های آموزشی تامین مدرسی میانی طرح گویا

معاون آموزش ابتدایی آموزش و پرورش استان هرمزگان از برگزاری دوره های آموزش تامین مدرس میانی (منطقه‌ای ) بمتظور اجرای بهینه طرح گویا خبر داد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی اداره کل آموزش و پرورش استان هرمزگان ، حوریه حاجی‌زاده در جلسه کمیته کیفیت بخشی به طرح‌ها و برنامه‌های دوره پیش دبستانی  با اشاره به اهداف اجرای طرح گویا اظهار کرد :  در این طرح ارتقای کیفیت آموزش و پرورش و تربیت تمام ساحتی در دوره پیش دبستانی  به منظور تربیت نیروی انسانی در تراز سند تحول بنیادین و آماده برای ورود به دبستان از اهداف مهم و اساسی است .
 وی ادامه داد :  با اجرای کیفی این طرح ،  نوآموزان در فرآیند یادگیری و تعاملات روزانه به مهارت های گوش دادن ، گفتن و پیش نیازهای خواندن و نوشتن دست می یابند . معاون آموزش ابتدایی
وی گفت :  ۴۸ نفر از مربیان توانمند و علاقمند بعنوان مدرسین میانی (منطقه ای ) در دوره آموزشی شرکت نموده اند و از آموزش های لازم بهره مند شده اند .
آموزش و پرورش هرمزگان تاکید کرد :
 استفاده از تمامی ظرفیت ها ، تولید محتوای آموزشی و طراحی موقعیت های یادگیری متناسب با زیست بوم جهت اجرای فعالیت‌های آموزشی به روش فعال و همچنین ارزیابی و پایش مستمر نوآموزان  از اهداف مهم و مورد انتظار ناظران طرح است .

به اشتراک بگذارید :