21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۰۹:۵۷:۵۹
کد مطلب:  1859661
آقایان و بانوان فرهنگی خراسان جنوبی بر بام ورزش استان

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی گفت: تیم های ورزشی بانوان و آقایان آموزش و پرورش استان با کسب 11 عنوان قهرمانی بر بام ورزش استان ایستادند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان جنوبی، محمد علی واقعی صبح امروز چهارشنبه بیست و نهم دیماه، با اشاره به برگزاری مسابقات ورزشی کارکنان دستگاه های اجرایی استان با  شعار«کارمند فعال،ایران فعال» در آذر و دیماه سال جاری تصریح کرد: این مسابقات به منظورافزایش کارایی و اثر بخشی منابع انسانی و بهره وری نظام اداری برگزار شد.

وی با بیان این که تیم تنیس روی میز معلمان مرد استان نیز حائز رتبه اول استان شده، اظهار کرد: در بخش آقایان، تیم های آموزش و پرورش استان در رشته های فوتسال، آمادگی جسمانی و دارت نیز به مقام قهرمانی دست یافتند.

مدیر کل آموزش و پرورش خراسان جنوبی، ادامه داد: تیم های ورزشی بانوان آموزش و پرورش استان نیز در رشته های آمادگی جسمانی، تنیس روی میز، شنا، بدمینتون، دارت، طناب کشی و والیبال موفق به کسب مقام اول استان شدند.

واقعی با بیان این مطلب که  تیم والیبال آموزش و پرورش استان، موفق به کسب مقام سوم این دوره از رقابت ها شده است، یادآور شد:  در مجموع آموزش و پرورش خراسان جنوبی در دو بخش آقایان و بانوان با کسب 11 عنوان قهرمانی و یک مقام سومی به عنوان نخست این دوره از مسابقات دست یافت.

به اشتراک بگذارید :