21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۰:۱۴:۳۱
کد مطلب:  1859727
دو مرحله داوری دهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد انجام شد

دبیرخانه جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد فرایند داوری آثار ارسال شده به این جشنواره را تشریح کرد. مرحله مقدماتی ارزیابی آثار در دو مرحله انجام شده است.

به گزارش روابط عمومی و امور بین‌الملل سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی، تاکنون مراحل مقدماتی ارزیابی آثار توسط تیم غربالگری استان‌ها و ارزیابی کشوری در دو مرحله به پایان رسیده است.

طبق اعلام دبیرخانه دهمین جشنواره تولید محتوای الکترونیکی رشد، در مرحله اول که ارزیابی در قالب غربالگری و با همراهی داوران استانی انجام شد، از  11375 اثر ارسال شده به دبیرخانه جشنواره تعداد 7060 اثر به مرحله بعد راه یافتند. در مرحله دوم داوری از 7060 اثر، 276 اثر به مرحله نهایی راه یافتند. آثار برگزیده در این مرحله رتبه بندی شده و ارزیابی نهایی آن‌ها توسط داوران ستادی سازمان پژوهش و برنامه‌ریزی آموزشی انجام خواهد شد.

بر این اساس بعد از مشخص شدن نتایج نهایی، روز دوشنبه 25 بهمن ماه در مراسم پایانی اختتامیه کشوری جشنواره، از برگزیدگان تقدیر به عمل خواهد آمد.

دهمین جشنواره ملی تولید محتوای الکترونیکی رشد با هدف حمایت از تولیدات الکترونیک معلمان و مؤسسات و شرکت‌‌های علمی آموزشی، توسعه و تعمیق فرهنگ تولید محتوای الکترونیکی درسی و استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباطات در فرآیندهای یاددهی و یادگیری؛ ایجاد زمینه مناسب برای شناسایی، ترغیب، پرورش و حمایت مالی و معنوی از توانمندی‌‌های معلمان، دانش آموزان، دانشجو معلمان و مدرسان در تولید مواد و رسانه‌های یادگیری الکترونیکی؛ تولید و تأمین محتوای الکترونیکی چندرسانه‌ای و رمزینه پاسخ سریع (QR Code) متناسب با نیاز دانش‌آموزان و معلمان و بارگذاری آثار واجد شرایط و استاندارد در شبکه ملی مدارس ایران (رشد)؛ توانمندسازی مدرسه برای ایفای نقش اصلی و محوری در نیل به وضع مطلوب در تولید و بهره‌‌برداری از مواد و رسانه‌های یادگیری الکترونیکی برگزار می‌شود. فراخوان این جشنواره در اردیبهشت ماه 1400 منتشر شده است.

انتهای پیام

به اشتراک بگذارید :