21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۲:۵۶:۳۱
کد مطلب:  1860217
همزمان با ایام ولادت حضرت زهرا (س) صورت گرفت:
جشن تکلیف دانش آموزان دختر دبستان های شاهد شهید محسنی و آفرینش

معاون پرورشی وتربیت بدنی آموزش و پرورش اقلید گفت: همزمان با ایام ولادت حضرت زهرا (س) جشن تکلیف دانش آموزان دختر دبستان های شاهد شهید محسنی و آفرینش در محل سالن امام رضا (ع) برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش وپرورش اقلید، موسوی معاون پرورشی وتربیت بدنی آموزش و پرورش اقلید از برگزاری جشن تکلیف دانش آموزان مقطع سوم ابتدایی دبستان های شاهد شهید محسنی و آفرینش همزمان با ایام میلاد حضرت فاطمه زهرا (س) خبرداد و اظهار کرد: در این آئین دانش‌آموزان دختر پایه سوم رسیدن به سن تکلیف و عبادت خود را جشن گرفتند.

موسوی با بیان اینکه یکی از رسالت‌های آموزش و پرورش آشنا کردن دانش آموزان با آموزه‌های دینی است، افزود: برگزاری جشن تکلیف از راه‌های آشنایی کودکان و نوجوانان با فرامین دینی و معنوی است.

وی افزود: جشن تکلیف آغاز درخشش روح خداپرستی در میان این فرشتگان زمینی است، نماز و رعایت حجاب اسلامی و آشنایی دانش آموزان با مراجع تقلید از مهم‌ترین برنامه‌هایی است که تلاش می‌شود تا به بهترین شکل به دانش آموزان دختر آموزش داده شود.

معاون پرورشی و تربیت بدنی آموزش وپرورش بیان کرد: رسیدن به سن تکلیف نقطه عطفی در زندگی هر انسان است و والدین می‌توانند با کمک مربیان مدارس وظایف دینی را برای دانش آموزان تبیین کنند.

اجرای گروه سرود، دکلمه خوانی ومراسم عبودیت و بندگی از برنامه هایی بود که انجام شد.

به اشتراک بگذارید :