21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۰۸:۳۰:۰۰
کد مطلب:  1860381
نماینده ولی فقیه در استان سمنان خطاب به دانش آموزان سمپادی:
از فرصت ایجاد شده در مدارس استعداد درخشان استفاده کنید و برای خدمت و تأثیرگذاری در جامعه آماده باشید

برگزیدگان کشوری بیست و ششمین کنگره سراسری قرآن کریم مدارس استعدادهای درخشان با نماینده ولی فقیه در استان سمنان دیدار کرده و تجلیل شدند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان سمنان؛ جمعی از دانش آموزان مدارس استعدادهای درخشان استان، برگزیدگان کشوری بیست و ششمین دوره مسابقات قرآن کریم مدارس سمپاد با حجت الاسلام مرتضی مطیعی، نماینده ولی فقیه در استان سمنان دیدار کردند و از سوی وی مورد تقدیر قرار گرفتند.
حجت الاسلام مطیعی از تلاش دانش آموزان منتخب تشکر کرد و از آنان خواست که در ادامه تحصیل خود از فرصتی که در مدارس استعداد درخشان به وجود آمده نهایت استفاده را بکنند و با پشتکار و تلاش برای خدمت و تاثیرگذاری در جامعه آمادگی کسب کرده و مهیا باشند.
نماینده ولی فقیه در استان با تأکید بر اینکه در انتخاب رشته بسیار حساس باشید، افزود: در کشورهای پیشرفته هیچ وقت برای ادامه تحصیل در رشته انسانی از دیگر کشورها دانشجو نمی پذیرند زیرا رشته های انسانی زیربنای هر کشوری است و شما دانش آموزان مستعد اگر علاقه مند در این رشته هستید وارد شوید تا بتوانید آینده خوبی برای کشور بسازید.
در این دیدار رئیس اداره استعدادهای درخشان استان هم گفت: از جمع 1755 نفری دانش آموزانی که در مدارس استعدادهای درخشان (تیزهوشان) استان مشغول به تحصیل هستند 300 نفر در این دوره از مسابقات در رشته های قرائت قرآن کریم، مفاهیم، حفظ عمومی و حفظ پنج و ده جزء و ساخت پادکست با محتوای قرآنی شرکت کرده که پس از طی مراحل شهرستانی و استانی، 14 نفر به مرحله پایانی و کشوری راه یافته اند.
تجلی صفا تصریح کرد: ما در مدارس تیزهوشان با شعار «هر نیاز کشور؛ یک دانش آموز سمپادی» به دنبال آموزش و تربیت دانش آموزان تمام ساحتی هستیم.

 

 

 

به اشتراک بگذارید :