21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۱۵:۰۶:۱۷
کد مطلب:  1860655
برگزاری جلسه ستاد هماهنگی بزرگداشت دهه ی مبارک فجر

جلسه ستاد هماهنگی گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی و دهه ی مبارک فجر درمحل سالن جلسات آموزش و پرورش اقلید برگزار گردید.

به گزارش روابط عمومی مدیریت آموزش و پرورش اقلید، این جلسه با حضور معاون پرورشی ،کارشناس فرهنگی و معاونین و مربیان پرورشی، مربیان انجمن اسلامی مدارس، مسوول بسیج فرهنگیان و دانش آموزی و مسوول تشکل انجمن اسلامی با رویکرد و سیاست‌های پیش بینی شده و با محوریت « انقلاب اسلامی، ولایت پذیری، ایستادگی، پیشرفت و بالندگی» برگزار گردید.
موسوی معاون پرورشی آموزش و پرورش اقلید در سخنانی اظهار داشت: فراهم سازی زمینه حضور و مشارکت پرشور فرهنگیان و دانش آموزان شهرستان در برنامه ریزی و برگزاری هرچه با شکوهتر دهه ی فجر و تبیین نقش فرهنگیان در پرورش و آشنا کردن جوانان و نوجوانان با دستاوردهای انقلاب اسلامی از سیاست های اجرایی گرامیداشت سالگرد پیروزی انقلاب است..
موسوی افزود:  برگزاری یادواره شهدا ،دیدار از خانواده معظم شهدا ، گلباران محل شهادت شهدای انقلاب ،برگزاری نمایشگاه مدرسه انقلاب و برگزاری مسابقات مختلف از جمله برنامه هایی است که در این دهه اجرا می شود .
وی عنوان داشت : در روز 12 بهمن ماه محل شهادت 3 شهید انقلاب توسط مدارسی که مزین به نام این شهدا هستند گلباران و در ادامه زنگ انقلاب در  دبیرستان امام خمینی (ره) با حضور مسوولان و رعایت دستورالعمل های بهداشتی نواخته خواهد شد.

به اشتراک بگذارید :