21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۰/۲۹ ۲۰:۱۲:۵۷
کد مطلب:  1860843
با حضور رییس اداره مشارکت‌های اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران و رئیس شورای موسسان مراکز آموزشی و غیردولتی استان؛
نشست ماهانه شورای موسسان مراکز آموزشی غیردولتی استان برگزار شد

نشست ماهانه شورای موسسان مراکز آموزشی غیردولتی استان با حضور رییس اداره مشارکت‌های اداره‌کل آموزش و پرورش مازندران و رئیس شورای موسسان مراکز آموزشی و غیردولتی استان، برگزار شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش مازندران؛ صبح امروز با حضور رئیس و اعضای شورای موسسان مراکز آموزشی غیردولتی استان و همچنین رئیس اداره مشارکتها و امور مدارس و مراکز آموزشی غیردولتی اداره کل آموزش و پرورش مازندران جلسه این شورا در سالن کنفرانس باشگاه فرهنگیان ساری برگزار شد.

در ابتدای این جلسه کورش حسین زاده رئیس شورا ضمن خیرمقدم به حاضرین و تبریک به اعضای منتخب شورا در دوره‌ی جدید، از زحمات اعضای ادوار شورای مراکز استان به‌ویژه دوره‌ی گذشته قدردانی کرد.

حسین زاده در ادامه بطور مبسوط به موضوعاتی همچون نرخ شهریه مراکز آموزشی، مشکلات مالیاتی و بیمه‌ای مراکز با ادارات امور مالیاتی و تامین اجتماعی پرداخت. 

وی در بخش دیگری از سخنانش به انتظارات به حق و قانونی مراکز آموزشی از آموزش و پرورش اشاره کرد و خواستار همراهی، همکاری و حمایت بیشتر این نهاد از مراکز آموزشی در حل مشکلات برون سازمانی شد.

در ادامه علیرضا درخور رئیس اداره مشارکتها و امور مدارس و مراکز غیردولتی اداره کل آموزش و پرورش مازندران ضمن تبریک هفته شورای آموزش و پرورش و همچنین تبریک به منتخبین جدید به موضوع فعالتر بودن شورا در دوره‌ی جدید و تلاش شورای مراکز در چارچوب قانون و در راستای پیگیری مشکلات استانی اشاره کرد.

درخور در ادامه به انتظارات آموزش و پرورش از مراکز آموزشی غیردولتی پرداخت و ابراز امیدواری کرد: در سایه تعامل و همدلی می‌توانیم بخشی از مشکلات مراکز را حل نموده و زمینه رشد کمی و کیفی آنها را فراهم کنیم.

در ادامه جلسه هر یک از اعضا به بیان نقطه نظرات و دیدگاههای خود در خصوص موضوعات مطرح شده پرداختند.

به اشتراک بگذارید :