15 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۴ ۰۷:۵۳:۳۵
کد مطلب:  1865797
معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان :
مهلت ثبت نام دنش آموزان در دومین جشنواره فرهنگ، هنر و انرژی برق تا 25 بهمن ماه 1400 تمدیدشد

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان از برگزاری دومین جشنواره فرهنگ، هنر و انرژی برق ویژه دانش آموزان دوره اول و دوم متوسطه استان با رویکرد صرفه جویی در مصرف برق و با همکاری شرکت توزیع نیروی برق استان کردستان خبردا و گفت مهلت ثبت نام در این جشنواره تا 25 بهمن ماه تمدید شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش کردستان، حجت الله نریمانی با اعلام این خبر گفت: معاونت پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش در نظر دارد با همکاری شرکت توزیع نیروی برق استان و با هدف آشنایی هرچه بیشتر دانش آموزان با صرفه جویی و اصلاح الگوی مصرف برق و رعایت ایمنی برق در اجرا و بازطراحی فعالیت های فرهنگی و هنری و به منظور پاسخگویی به نیازهای دانش آموزان در قالب جشنواره موضوعی « دومین جشنواره فرهنگ، هنر و انرژی برق» اقدام نماید.

نریمانی گفت: انتظار می رود دانش آموزان عزیز، بصیر و آینده ساز در سراسر استان کردستان با تولید و ارائه آثار فرهنگی و هنری خود ضمن مشارکت در این جشنواره، رسالت خود را با نگاه هنر در تبیین و تحقق دو هدف اصلاح الگوی مصرف برق و رعایت ایمنی برق انجام دهند.

وی با بیان اینکه مخاطبین این جشنواره دانش آموزان دختر و پسر متوسطه اول و دوم هستند؛ گفت: دانش آموزان می توانند آثار خود را در شبکه شاد به آدرس @jbargh2 ارسال کنند.

معاون پرورشی و فرهنگی آموزش و پرورش کردستان خاطرنشان کرد: دانش آموزان دوره متوسطه اول می توانند در رشته های نقاشی، ویدئوکست و عکاسی و دانش آموزان دوره دوم متوسطه نیز در رشته های طراحی، ویدئوکست، عکاسی و فیلم کوتاه (انیمیشن، داستانی و مستند) شرکت نمایند.  

لازم به ذکر است به نفرات اول تا سوم در هر رشته به تفکیک دوره تحصیلی لوح تقدیر و هدایایی اهداء می گردد.

دانش آموزان عزیز می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر اینجا را کلیک نمایند.

به اشتراک بگذارید :