24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ ۱۱:۳۲:۱۵
کد مطلب:  1867893
رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان خبر داد:
10 هزار و 645 دانش آموز استان کرمان در مدارس "سما" تحصیل می کنند

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان در جلسه شورای هماهنگی و نظارت مدارس سما، گفت: 10 هزار و 645 دانش آموز استان کرمان در مدارس "سما" تحصیل می کنند.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، علیرضا منظری توکلی گفت: 23 مدرسه ابتدایی، 15 مدرسه متوسطه اول، 6 مدرسه متوسطه دوم، 6 هنرستان فنی و حرفه ای و 2 هنرستان کاردانش سما در استان کرمان فعالیت می کنند.

وی ضمن قدردانی از تعامل خوب اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان با دانشگاه آزاد اسلامی، گفت: 778 نفر از معلمان استان در مدارس سما فعالیت می کنند که تلاش همه آن ها در خور تحسین است.

رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان اظهار داشت: 7 هزار و 566 دانش آموز ابتدایی، یک هزار و 800 دانش آموز متوسطه اول و 302 دانش آموز متوسطه دوم در استان در مدارس سمای دانشگاه آزاد اسلامی تحصیل می کنند.

منظری توکلی گفت: 977 دانش آموز استان در هنرستان های سما و در کل 10 هزار و 645 دانش آموز در مدارس سمای استان تحصیل می کنند و طی تفاهم نامه ای که امروز بین اداره کل آموزش و پرورش استان و دانشگاه آزاد اسلامی استان منعقد می شود شاهد همکاری های گسترده تری هم خواهیم بود.

بر پایه این گزارش، جلسه شورای هماهنگی و نظارت مدارس سما با حضور مدیرکل و رئیس اداره مدارس و مراکز غیر دولتی و توسعه مشارکت های مردمی آموزش و پرورش استان کرمان، رئیس دانشگاه آزاد اسلامی استان کرمان و سایر اعضا در سالن کنفرانس شهید جعفری اداره کل آموزش و پرورش استان کرمان برگزار شد.

به اشتراک بگذارید :