24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۵ ۲۲:۳۷:۱۷
کد مطلب:  1868665
مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان:
ورزش، سرمایه گذاری برای سلامتی و توانمندسازی جسم و روح است

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان در دیدار معاون و کارکنان حوزه تربیت بدنی و سلامت با وی گفت: ورزش، سرمایه گذاری برای سلامتی و توانمندسازی جسم و روح است.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، رضا رضایی ضمن تبیین اهمیت و ضرورت فعالیت های بدنی به ویژه برای دانش آموزان گفت: کار تربیت بدنی هم سختی و هم راحتی دارد، هم حوزه گسترده ای هست و نیاز به فعالیت زیاد دارد و هم کار کردن در این زمینه با دانش آموزان لطف خاصی دارد چون دانش آموزان اشتیاق زیادی به کلاس درس تربیت بدنی دارند.

وی با اشاره به خاطراتی از تدریسش در کلاس درس تربیت بدنی گفت: دانش آموزانی داشتم که در سرمای زمستان برف ها را پارو، زمین را جارو و با اسفنج خشک می کردند تا از تمرین های ورزشی عقب نمانند.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان اظهار داشت: درس تربیت بدنی علاوه بر جسم با روح و روان دانش آموزان هم ارتباط دارد، با ورزش بدن خود را تازه می کنیم، با فعالیت های بدنی می توانیم دانش آموزان با روحیه ای تربیت کنیم که در همه دروس پیشرفت تحصیلی داشته باشند و پرداختن به ورزش به معنی عقب ماندن از درس های دیگر نیست.

رضایی ضمن قدردانی از همه فعالان حوزه سلامت و تربیت بدنی گفت: کسانی که فعالیت های ورزشی دارند در امور دیگر هم موفقند، فرد ورزشکار از نظر روحی قوی تر است و می تواند بهتر تصمیم بگیرد، ورزش کردن وقت صرف کردن نیست، بلکه سرمایه گذاری و توانمندسازی روح و جسم است.

به اشتراک بگذارید :