24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۶ ۱۴:۳۸:۳۹
کد مطلب:  1869797
رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی تاکید کرد:
دستاوردهای انقلاب اسلامی برای نوجوانان و جوانان تبیین شود

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی خراسان رضوی در جلسه هماهنگی کمیته فرهنگیان و دانش آموزان ستاد گرامیداشت ایام ا... دهه فجر گفت: دستاوردهای انقلاب اسلامی برای نوجوانان و جوانان تبیین شود.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش خراسان رضوی، حجت الاسلام و المسلمین سلطانی در جلسه هماهنگی کمیته فرهنگیان و دانش آموزان  ستاد گرامیداشت ایام ا... دهه فجر با بیان اینکه دو سال پیاپی شکوه و عظمت راهپیمایی 22 بهمن را به دلیل شیوع ویروس کرونا شاهد نبودیم لیکن امسال تا کنون قرار بر برگزاری هرچه با شکوه تر این راهپیمایی است اظهار داشت: امسال باید با توجه به تاکید مقام معظم رهبری ( مدظله العالی) در خصوص جهاد تبیین دستاوردهای انقلابی اسلامی تاکید و حقایق و واقعیت های وقایع سال 42 تا پیروزی انقلاب اسلامی، هشت سال دفاع مقدس، تحریم ها، تهدید ها و کودتا ها، 17 هزار شهید ترور، داعش، شهادت حاج قاسم سلیمانی، شهدای هسته ای، شهدای مدافع حرم، شهدای سلامت و همچنین جایگاه کشور در منطقه بیان شود.

وی با بیان اینکه آموزش و پرورش بزرگترین خانواده در کشور است که بیش از 36 هزار دانش آموز و پنج هزار معلم شهید را تقدیم انقلاب اسلامی نموده است و می توان گفت معلمین در تبیین دستاوردها و اقدامات جمهوری اسلامی ایران نقشی موثر دارند تصریح کرد: برگزاری پویش شعار مردمی انقلاب، طراحی پلاکارد، طراحی طومار جهت دریافت توقعات نوجوانان و جوانان از مسئولین، اجرای سرودهای انقلابی و مسابقات کتابخوانی با هدف آشنایی با دستاوردهای انقلاب و همچنین برگزاری جُنگ انقلاب در ایام الله دهه فجر از جمله مهم ترین پیشنهادات فرهنگی در ایام الله دهه فجر است..

به اشتراک بگذارید :