24 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۰/۱۱/۰۷ ۱۲:۱۵:۵۲
کد مطلب:  1870749
از سوی مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان صورت گرفت:
تبیین برنامه های ایام الله دهه مبارک فجر در آموزش و پرورش استان کرمان

برنامه های آموزش و پرورش استان کرمان در دهه مبارک فجر در نشست ستاد بزرگداشت دهه مبارک فجر آموزش و پرورش توسط مدیر کل آموزش و پرورش استان تشریح شد.

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش استان کرمان، رضا رضایی با تاکید بر هر چه باشکوه تر برگزار شدن برنامه های ایام الله دهه مبارک فجر گفت: فضا سازی و آذین بندی ادارات و مکان های وابسته به آموزش و پرورش و فضاهای آموزشی و پرورشی، همچنین غبارروبی گلزار شهدا و تجدید میثاق فرهنگیان و دانش آموزان با آرمان های مقدس شهدا در ایام الله دهه فجر در دستور کار است.

وی افزود: زنگ انقلاب در تمامی مدارس استان، با حضور مسئولان محلی و استانی در روز 12 بهمن 1400 نواخته می شود و پیش بینی شده در این دهه پروژه های آموزشی و فرهنگی در شهرستان ها و مناطق استان به بهره برداری رسد یا عملیات ساختشان آغاز شود.

مدیرکل آموزش و پرورش استان کرمان دیدار با خانواده معظم شهدا، جانبازان، ایثارگران، برگزاری مسابقات ورزشی به مناسبت دهه مبارک  فجر ویژه دانش آموزان و فرهنگیان، برپایی ایستگاه سلامت در اداره کل و آموزش و پرورش شهرستان ها و مناطق، برپایی محافل انس با قرآن در دارالقرآن ها، برگزاری ایستگاه صلواتی بمناسبت ایام الله دهه فجر، برگزاری جشن انقلاب و جنگ شادی در کانونها ی فرهنگی و هنری و محتوا سازی به مناسبت ایام دهه فجر و نشر در فضای مجازی به ویژه در بستر شبکه شاد را از دیگر برنامه های آموزش و پرورش استان در ایام الله دهه فجر برشمرد.

رضایی اظهار داشت: تجلیل از برگزیدگان مسابقات فرهنگی و هنری، ورزشی، علمی، برگزاری برنامه شبی در محضر قرآن به یاد شهدای انقلاب و حضور پرشور فرهنگیان و دانش آموزان به همراه والدین با رعایت شیوه نامه های بهداشتی در راهپیمایی 22 بهمن در دستور کار است.

به اشتراک بگذارید :