18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ ۱۲:۰۲:۵۳
کد مطلب:  1955445
با حضور مسئول قرارگاه جهادی عدالت تربیتی و نصیب آموزشی برابر صورت گرفت:
افتتاح اردوگاه فرهنگی، جهادی بشاگرد و اردوگاه رفاهی دانش آموزان جزیره هرمز

با حضور مشاور وزیر آموزش‌وپرورش و مسئول قرارگاه جهادی عدالت تربیتی و نصیب آموزشی در استان هرمزگان، اردوگاه فرهنگی، جهادی خمینی‌شهر بشاگرد و اردوگاه رفاهی دانش آموزان در جزیره هرمز بازدید و افتتاح شد.

به گزارش مرکز اطلاع‌رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش‌وپرورش، حمیدرضا خان محمدی؛ درسفر به استان هرمزگان، با حضور در جزیره هرمز، از اردوگاه رفاهی، آموزشی دانش آموزان این منطقه باهدف بررسی دلایل توقف این پروژه و موانع موجود، بازدید کرد.

وی موقعیت این جزیره در کشور را به لحاظ وجود تفرجگاه‌های زیبا، بناهای تاریخی و ظرفیت‌های فرهنگی، هنری، فرصتی مطلوب برای گردهمایی‌های کشوری دانش آموزان دانست و گفت: احیای دوباره این پروژه نیمه‌تمام از ضروریات است.

شایان‌ذکر است: احداث این پروژه به مساحت ۳هکتار،شامل: ۸سوئیت، سلف سرویس آشپزخانه، سالن اجتماعات، نمازخانه و سرویس های بهداشتی، برای استفاده رفاهی و آموزشی دانش آموزان کشور و از محل اعتبارات استانی شرکت نفت و بااعتباری بالغ‌بر ۱۰میلیارد ریال در سال ۱۳۸۷آغاز و پس از ساخت ۴۰درصد آن پس از دو سال متوقف شد.

همچنین با حضور مشاور وزیر آموزش‌وپرورش و مسئول قرارگاه جهادی عدالت تربیتی و نصیب آموزشی برابر، اردوگاه فرهنگی، جهادی خمینی‌شهر بشاگرد از توابع استان هرمزگان افتتاح شد.

به اشتراک بگذارید :