18 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۴۰۱/۰۲/۲۴ ۱۲:۳۹:۴۴
کد مطلب:  1955484
27 اردیبهشت، آخرین مهلت ارسال آثار به دبیرخانه پویش "سلام فرمانده"

فراخوان پویش استانی«سلام فرمانده» ویژه دهه نودی‌ها از سوی حوزه هنری با همکاری اداره کل آموزش و پرورش و شهرداری شهرکرد منتشر شد.

به گزارش اداره اطلاع‌رسانی و روابط‌عمومی آموزش‌وپرورش استان چهارمحال‌و‌بختیاری به نقل از روابط عمومی حوزه هنری، رئیس حوزه هنری استان گفت: فرزندان دهه ۹۰ ایران سرافراز، آینده داران این مرز و بوم هستند و با برگزاری پویش «سلام فرمانده»، عشق و اردات قلبی خود به مقام معظم رهبری و سردار دل‌ها حاج قاسم سلیمانی را نشان می دهند و یاد و خاطره ی سرداران شهید ایران را زنده نگاه خواهند داشت.

احسان قائدی افزود: این فراخوان که توسط حوزه هنری طراحی شده است، با همکاری اداره آموزش و پرورش چهارمحال و بختیاری و شهرداری شهرکرد برگزار می شود، دانش آموزان مدارس ابتدایی در استان می توانند فیلم های خود را از همخوانی سرود «سلام فرمانده» در مدارس ضبط کرده و برای حوزه هنری ارسال نمایند.

به گفته وی، پس از داوری آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره به بهترین آثار، جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

قائدی گفت: مدارس استان تا تاریخ ۲۷ اردیبهشت فرصت دارند فیلم هم خوانی دانش آموزان خود را به دبیرخانه پویش ارسال کنند. و اختتامیه این پویش با حضور «ابوذر روحی» سازنده اثر فاخر «سلام فرمانده» در شهرکرد برگزار خواهد شد.

علاقه مندان برای شرکت در این پویش تا ۲۷ اردیبهشت فیلم آثار خود را از طریق واتس آپ به شماره ۰۹۹۲۱۹۸۶۵۹۱ ارسال کنند و یا به صورت حضوری به دبیرخانه پویش واقع در شهرکرد خیابان شریعتی، حوزه هنری چهارمحال و بختیاری ارائه دهند.

به اشتراک بگذارید :