21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۵ ۱۲:۳۰:۰۷
کد مطلب:  TKDhlmli
مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش:
مجهز شدن به علم روز، راه مقابله با تهاجم فرهنگی است

مدیرکل فرهنگی هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش با قرائت پیام وزیر آموزش و پرورش به مناسبت آغاز سال تحصیلی جدید گفت: مجهز شدن به علم روز راه مقابله با تهاجم فرهنگی است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش به نقل از کردستان، صبح امروز مهدی علی اکبر زاده در آیین نمادین جشن بازگشایی مدارس که با حضور مسئولین کشوری و استانی در دبیرستان نمونه دولتی ابرار ناحیه دو سنندج برگزار شد؛ گفت: در مهر امسال کلیه بخش های مختلف اجتماعی و نهادهای استانی با آموزش و پرورش همگام خواهند بود و دانش آموزان ما در روز اول مهر اولین درسی که یاد می گیرند درس پایداری و فرهنگ ایثار و شهادت است.

علی اکبر زاده با بیان اینکه در سال تحصیلی 94-93 وزارت آموزش و پرورش در زمینه آموزش فرهنگ ایثار و شهادت به عنوان برترین وزارت شناخته شد؛ گفت: در سال تحصیلی گذشته 650 هزار دانش آموز و فرهنگی از یادمان های دفاع مقدس در قالب اردوی راهیان نور بازدید کرده اند.

مدیرکل فرهنگی و هنری، اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش و پرورش از دانش آموزان خواست در کنار فراگیری علم و دانش، برای فراگیری فناوری های نوین نیز که مورد تاکید مقام معظم رهبری(مدظله االعالی) است تلاش کرده و خود را به علوم روز مجهز کنند.

مدیرکل فرهنگی و هنری وزارت آموزش و پرورش کردستان را مهد خلاقیت، ابتکار و پیشرفت دانست و اظهار کرد: هر ساله دانش آموزان این استان در مسابقات مختلف ملی خوش درخشیده اند و این امر مایه مباهات است.

به اشتراک بگذارید :