21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۵ ۱۶:۲۸:۱۴
کد مطلب:  wnPcTUrL
تقدیر واعظ مهدوی از معاونت پرورشي و فرهنگي

معاون توسعه امور علمی و فرهنگی سازمان برنامه و بودجه با ارسال تقدیرنامه ای، از دکتر حمیدرضا کفاش معاون پرورشي و فرهنگي و رئیس سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران برای برگزاری اردوی ملی اعضا و مربیان پیشتاز و فرزانه کشور تقدیر و تشکر کرد.

به گزارش روابط عمومی و امور بين الملل معاونت پرورشي و فرهنگي وزارت آموزش و پرورش و به نقل ازسازمان دانش آموزی، در متن این تقدیر نامه آمده است:

اردوی ملی اعضا و مربیان پیشتازان و فرزانگان با ظرفیت 5000 نفر که در تابستان سال جاری در اردوگاه شهید باهنر تهران برگزار گردید، نمونه بارزی از فعالیت های گروهی با نشاط و هوشمند در بین دانش آموزان است که بدون شک در ایجاد روحیه جمعی و حضور با نشاط آنان در محیط اجتماعی تأثیر قابل توجهی خواهد داشت.

با سپاس از تلاش بی شائبه جنابعالی در هدایت برنامه های فرهنگی و تربیتی کشور، بدین وسیله از زحمات ارزشمند شما در ایجاد بستری مناسب برای توسعه ی مهارت های اجتماعی در بین دانش آموزان، با محوریت سازمان دانش آموزی جمهوری اسلامی ایران، تقدیر و تشکر بعمل می آید.

موجب امتنان است مراتب قدردانی اینجانب و مجموعه کارشناسی حوزه ی این معاونت در سازمان برنامه و بودجه را به تمامی مربیان، دست­اندرکاران و مسئولین برگزاری اردوها در سازمان دانش آموزی ابلاغ فرمایید.

لازم به ذکر است در اردوی ملی پیشتازان و فرزانگان؛ دانش آموزان و مربیان در کارگاههای آموزشی مهارت اجتماعی، نشست های معرفتی، آموزشهای تشکیلاتی و کوهپیمایی شرکت نموده و به کسب مهارت پرداختند. اعضای شرکت کننده در چادرهای اردویی اسکان داده شده بودند و در طول مدت یک هفته ای که در اردوگاه مستقر بودند وعده های غذایی توسط خودشان طبخ می گردید.

به اشتراک بگذارید :