21 شوال 1443

تاریخ انتشار : ۱۳۹۵/۰۷/۰۷ ۱۶:۰۵:۵۱
کد مطلب:  gr8uwhc9
کار همیاران پلیس امر به معروف و نهی از منکر والدین است

مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش پرورش گفت: کار همیاران پلیس امر به معروف و نهی از منکر والدین است تا والدین قوانین راهنمایی و رانندگی را رعایت کند و آن را زیرپا نگذراند.

به گزارش خبرنگار آموزش و پرورش پانا؛ مهدی علی اکبرزاده در مراسم "همه با هم برای امنیت و آرامش بهار دانش" که امروز 7 مهرماه در دبستان شاهد دخترانه غنچه های انقلاب منطقه 16 تهران برگزار شد اظهار داشت: در هفته دفاع مقدس هستیم و باید یادی کنیم از امام، شهدا ، ایثارگران و جانبازان یاد کنیم علاوه بر آن در آغاز سال تحصیلی هستیم که این آغاز را خدمت دانش آموزان تبریک عرض می کنم .

وی افزود: اگر آفتاب به موقع طلوع و غروب نکند نظم و انظباط دنیا به هم خواهد ریخت و خداوند این نظم را ایجاد کرده تا ما نیز در زندگی خود منظم باشیم.

مدیرکل فرهنگی هنری اردوها و فضاهای پرورشی وزارت آموزش پرورش اظهار داشت: یکی از کارهای پلیس ایجاد نظم در جامعه است و وقتی پلیسان راهنمایی رانندگی سر چهار راه ها در طول ساعات شبانه روزی می ایستند برای این است که نظم و قانون را در رفت و آمد ماشین ها ایجاد کنند تا اختلالی در نظم شهری رخ ندهد و باید برای زحمات آنها تشکر کرد.

وی یادآورشد : در آستانه ماه محرم هستیم و ماهی است که با نام امام حسین (ع) مزین شده است همه ما می دانیم که هدف اصلی امام حسین امر به معروف و نهی از منکر بود.

علی اکبرزاده افزود: یکی از کارهای شما به عنوان همیاران پلیس امر به معروف و نهی از منکر والدین است یعنی باید به آنها گوشزد کنیم که قوانین را رعایت کنند و بی قانونی در جامعه صورت نگیرد.

به اشتراک بگذارید :